Klubo pranešimas dėl viešumoje pasirodžiusios informacijos
1980098_208725106005424_840975111_o

“Džiugas“ nori patikslinti viešojoje erdvėje pasirodžiusius pranešimus, kurie formuoja tam tikrą nuomonę visuomenėje, jog apeliaciją A lygos licencijai gauti pateikęs „Džiugas“ jos negavo, kadangi nesumokėjo pilno apeliacijos teikimo žyminio mokesčio ir tai yra esminė priežastis.

„Džiugas“ prisiima atsakomybę už neapgalvotą ir skubotą sprendimą, kurį nulėmė įtemptas pasiruošimo laikotarpis ir nesuvokimas, jog ta maža operacija, gali kainuoti A lygos licenciją net nenagrinėjus apeliacijos, buvo ir žmogiška klaida atliekant pavedimą pirmu kartu, buvo emocijų dėl principinio raginimo atlikti likutį, galiausiai vadovo vardu pripažįstama, nebuvo įvertinta tokia pirmą kart taikomo apeliacinio žyminio mokesčio svarba apeliacijos taisyklėms. Bet, neneigsime, kad tam įtakos padarė ir tam tikros abejonės dėl „Džiugo“ pasirengimo tvirtai žengti į A lygą, o ne, skirtingai nei buvo atvaizduota viešojoje erdvėje, piniginių lėšų trūkumas. Ar suteikta licencija būtų buvusi į naudą įvaizdžiui? Galbūt.

„Džiugas“ pripažįsta taisyklių svarbą ir visada jų laikosi, neturi didesnių skolinių įsipareigojimų ir yra skaidrus klubas, todėl klubą nustebino apeliacinio komiteto sprendimas nenagrinėti apeliacijos, nors buvo laiku pateikti ir papildyti duomenys, atitinkantys kriterijus iki 02.12 dienos vidurdienio kaip nurodė LFF, spėta laiku pateikti ir teigiamą audito išvadą bei pozityviai tikėtasi licencijos.

Klubas taip pat nori patikslinti, kad ši situacija ir neišduota licencija šiek tiek privertė kitu kampu pažiūrėti į esamą situaciją, tiek morališkai tiek finansiškai dar kart įsivertinti galimybes dalyvauti aukščiausioje šalies lygoje ir planuoja artimiausiu metu (manoma iki 02.19) priimti galutinį sprendimą kaip elgtis.

Klubas apgailestauja, kad visiems gerbėjams ir futbolo mylėtojams vis tenka skaityti įvairias interpretacijas, todėl  nori visiems palinkėt likti budriems ir kantriems, „Džiugas“ priims tik tikrai tai dienai geriausią sprendimą, dėl kurio po to nereikėtų gailėtis ir nusivilti.

Todėl reziumuojant norime užtikrinti, kad Klubo tikslas – dalyvauti aukščiausioje lygoje, buvo, yra, ir bus. Tik vertindami begalę pavyzdžių praktikoje, norime būti pasirengę ir žengti į bet kokį naują iššūkį su malonumu, nuoširdžiu tikėjimu, bent minimaliomis garantijomis, kaip būdavo iki šiol klubui augant. Nuolat žingsnis po žingsnio augant.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter