Džiugiečiai svečiavosi generalinio rėmėjo ORLEN Lietuva aplinkoje
1

Prieš keletą dienų, nežiūrint į sunkų ir įtemptą Optibet A lygos balandžio mėnesio futbolo tvarkaraštį, džiugiečiai prasiblaškyti ir pasisemti teigiamos energijos draugišku vizitu aplankė ypatingai svarbų klubo partnerį, vieną didžiausių bendrovių Lietuvoje – Orlen Lietuva.

Komanda pirmąkart lankėsi Orlen Lietuva gamykloje, susipažino su bendrovės veikla iš arti, daugiau sužinojo apie specifinius naftos perdirbimo procesus ir pasidalijo su ORLEN Lietuva darbuotojais savo patirtimi. Žaidėjai buvo nustebę matydami tokią energetikos milžinę, girdėdami kai kuriuos faktus ir prie bendro pietų stalo juokavo, kad po futbolininko karjeros, ateis čia dirbti.

 

Klubo vardu džiaugiamės, kad tokia didžiulė bendrovė puoselėja ir myli futbolą, o tai įprasmino vizito metu stebėtas vidinio ORLEN Lietuva futsal finalas, kuriame susitiko ,,Administracinis Nr.6“ ir ,,Invest“ komandos. Po įtemptos dvikovos nugalėtojais tapo ,,Invest“ vyrai. Taip pat džiugiečiai finalinių rungtynių metu, suorganizavo papildomas užduotis, kurių laimėtojams buvo įteiktos ,,Džiugo“ atributikos dovanos. Viešnagė buvo labai nuoširdi ir šilta, kaip ir mūsų jau trejus metus trunkanti draugystė!

Visi atsisveikino palinkėdami nenutrūkstamai ir be traumų žaisti futbolą, bei palaikyti vieni kitus stadionuose.

 

Facebook
Twitter