,,Džiugas‘‘ pasirašė sutartį su vienu perspektyviausiu auklėtiniu 2004 gim.m. Eridanu Bagužu
2

Sezonui pasibaigus ir dedant gaires kitam sezonui ,,Džiugas‘‘ pasirašė sutartį su vienu perspektyviausiu auklėtiniu 2004 gim.m. Eridanu Bagužu. Eridanas šiais metais tapo ,,Džiugas‘‘ B komandos lyderiu ir kapitonu, pelnęs 11 įvarčių ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Eridanas visus metus treniravosi su pagrindine komanda ir debiutavo Optibet A lygoje, du kartus pasirodęs aikštėje prieš Lietuvos čempionus Vilniaus ,,Žalgirį‘‘. Klubas ir žaidėjas sudarė sutartį iki 2023 metų sezono pabaigos. Vienas išskirtiniausių Džiugo auklėtinių yra atakuojančio potencialo žaidėjas, pasižymintis puikia kamuolio kontrole, valdantis abi kojas vienodai, turintis puikią uoslę įvarčiams. Eridanas artimiausiais sezonais sieks tapti ,,Džiugo‘‘ pagrindinės komandos žaidėju.  Kaip apie šį susitarimą atsiliepė pats Eridanas : „Pirmiausia, manau, kad ši sutartis tik įrodo tai, kad mano didžiausia svajonė yra susijusi su futbolu. Šiuo metu labiausiai noriu išsigydyt traumas ir pasiruošti naujam sezonui“.

Eridano pirmasis treneris Vijūnas Vasiliauskas teigia, kad talento apdovanotas vaikinas gali pasiekti futbolo aukštumų, jeigu tik sunkiai dirbs treniruotėse ir rungtynėse.

Pasak klubo vadovo Martyno Armalio, – ,,Tas vaikis akivaizdu yra gimęs futbolui, tai kuriantis žaidėjas, o ką kartais išdarinėja su kamuoliu Lietuvoje retai pamatysi, ypač tarp jo bendraamžių.. Kartais nesuprasi ką Eridanas masto, bet  jis mėgaujasi būdamas su kamuoliu,  o mes turime gilų tikėjimą, jeigu jis klausys visų pastabų ir išreikalaus iš savęs daugiau pastangų papildomam darbui – suteiks mums džiaugsmą mėgautis jo pasirodymais ateityje.  Žinoma yra detalių, kurias reikia gerokai tobulinti, bet manome, kad susitarimas kartu reiškia ir abiejų šalių prisiimtą atsakomybę dirbti tikslo link. Tai dar vienas žaidėjas, kuriuo klube visiškai visi tiki ir nori padėti užaugti geresniu futbolininku. Džiaugiuosi ir sveikinu Eridaną bei jo šeimą su įtvirtintu bendradarbiavimu“

Klubas ir pagrindinės komandos treneriai linki žaidėjui lipti per save, norėti patobulinti kiekvieną detalę žaidime, sustiprinti fizines savybes ir netolimoje ateityje džiuginti dar vieno telšiečio puikiais pasirodymais ne tik žemaičius gerbėjus bet ir futbolo mylėtojus visoje Lietuvoje.

Facebook
Twitter