„Džiugas” baigė I lygos sezoną
IMG_7532

Spalio 27 dieną „Džiugas” rungtynėmis su Vilniaus „Žalgirio” B ekipa užbaigė 2019 metų I lygos sezoną. Rungtynės baigėsi vilniečių pergale rezultatu 1:2 (1:0).

Kiek ankščiau I lygos nugalėtojų titulą užsitikrinęs „Džiugas” šiose rungtynėse daugiau žaidybinio laiko suteikė jaunimui. 17 minutę Andrius Lipskis išvedė „Džiugą” į priekį, tačiau antrajame kėlinyje varžovai 59 minutę rezultatą išlygino, o 82 minutę pelnė dar vieną įvartį ir sezoną užbaigė pergale. 68 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Džiugo” žaidėjas Gvidas Šarkis.

Nepaisant pralaimėjimo, stadione ir toliau vyravo šventinė atmosfera – iškart po rungtynių „Džiugui” buvo įteikta I lygos nugalėtojų taurė, „Džiugo” klubą pasveikino ir apdovanojo valdžios atstovai bei sirgaliai.

Kiek vėliau vakare vyko sezono uždarymo ceremonija kavinėje „Branša”. Ceremonijoje dalyvavo „Džiugo” kolektyvas, rėmėjai, savivaldybės atstovai bei sirgaliai. Asmeniniais prizais buvo apdovanoti ir „Džiugo” futbolininkai – daugiausią minučių šį sezoną aikštėje sužaidęs Konstantinas Šulcas, daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikęs Rokas Lazdinauskas (8 rez. perdavimai), rezultatyviausias žaidėjas Andrius Lipskis (15 įvarčių), ramstis komandos viduje Tomas Rapalavičius bei efektyviausias žaidėjas – Davydas Arlauskis. Be to, pastarasis taip pat buvo išrinktas geriausiu I lygos spalio mėnesio žaidėju bei tapo vieninteliu žaidėju šiame I lygos sezone mėnesio geriausio žaidėjo apdovanojimą laimėjusiu du kartus.

Dėkojame sirgaliams, rėmėjams ir visiems, kurie buvo kartu su mumis šį sezoną. Laukia itin darbingas ir sunkus tarpsezonis, tačiau nekantriai laukiame naujų iššūkių.