Yudai Koike: „Džiugo“ žaidėjai dega aistra futbolui“

Įpusėjus karantino rėžimui, vienas „Džiugo“ legionierių ir pirmųjų naujokų šį sezoną japonas Yudai Koike dalinasi savo mintimis su klubo sirgaliais.

Kaip sekasi pritapti „Džiugo“ ekipoje? Su kuo daugiausia bendraujate?

Komandoje pritapti buvo labai lengva. Visas „Džiugo“ kolektyvas yra nuostabus: treneris, kapitonas, žaidėjai. Visi jie padeda man.

Daugiausia laiko praleidžiu su Roku Staniulevičiumi, kadangi kartu gyvename, taip pat su kitu komandoje esančiu japonu Ryu Sakurai.

Ar nesukelia sunkumų kalbos barjeras?

Visiškai nėra jokių problemų, puikiai pavyksta bendrauti tiek su komandos draugais tiek su treneriu.

Kokie skirtumai žaidimo stiliaus, taktikos, technikos ir kt. Lietuvoje ir Japonijoje?

Labai sunku palyginti. Manau, kad Japonijoje futbolas yra greitesnis ir techniškesnis, o Lietuvoje labiau dominuoja fiziškas futbolas. Tačiau man patinka „Džiugo“ stilius, nes mes stengiamės kontroliuoti žaidimą.

Gal jau kažkiek susipažinote su Telšiais, gal turite mėgstamiausią vietą?

Man labai patinka bėgioti aplink jūsų gražųjį Masčio ežerą, taigi manau, jog mėgstamiausia mano vieta kol kas yra ežeras (šypsosi).

Žaidėte trijose skirtingose Lietuvos regionuose: Alytuje, Kupiškyje ir dabar,Telšiuose. Gal galėtumėte įvardinti skirtumus bei panašumus žmonių bei komandų?

Labai geras laikas buvo Alytuje, ten man labai patiko žaisti, nes komandoje buvo labai daug gerų žaidėjų. Itin sunkus periodas buvo Kupiškyje, nenoriu apie tai net kalbėti. „Džiugo“ komandoje kol kas viskas puiku, žaidėjai dega aistra futbolui, o tai ypač svarbu ekipai.

Be futbolo patinka dar užsiiminėti kokiu nors sportu?

Labai patinka žaisti ir žiūrėti tenisą.

Turbūt mėgstamiausias teniso žaidėjas yra Kei Nishikori?

Tikrai taip. (šypsosi)

Ką veikiate laisvu laiku kurio šiuo metu yra ypač daug?

Treniruojuosi individualiai, žiūriu „Netflix“, skaitau knygas, bendrauju su draugais. Taip pat mėgstu gaminti bei vonios procedūras.

Kokia jūsų mėgstamiausia komanda bei futbolininkas?

Mėgstamiausia komanda yra „Liverpool“, o žaidėjas – Isco.