U-15 futbolo 11×11 turnyras ,,Palydam rudeni“

Lapkričio 25 d. Telšių dirbtinės dangos stadione smagiai praėjo 2004/05 g.m. vaikų 11×11 turnyras ,,Palydam rudeni“, kuriame dalyvavo 6 komandos iš Klaipėdos, Šiaulių, Mažeikių, Plungės ir Telšių.

Komandos rungtyniavo rato sistema, dviejuose pogrupiuose po 3 komandas. Džiugo vaikinams pirmas etapas buvo ypač sėkmingas, pogrupyje iškovojo pirmąją vietą ir užsitikrino vietą finale, o jų varžovais tapo Klaipėdos FM komanda.

Dėl 3 vietos rungtyniavo Šiaulių FA ir Mažeikių FK ,,Atmosfera“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis ir komandoms teko mušti 11 m. baudinius. Čia sėkmė labiau lydėjo Šiaulių FA kuri ir iškovojo 3-ąją vietą.

Finale taip pat vyko atkakli kova. Nors ,,džiugiečiai“ po gražuolio įvarčio pirmavo ilgąją rungtynių dalį, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą, klaipėdiečiams pavyko išlyginti rezultatą, o tuoj pat nuaidėjus teisėjo švilpukui komandoms vėl teko mušti 11 m. baudinius.

Šioje serijoje labiau sekėsi klaipėdiečiams kurie ir tapo turnyro nugalėtojais.

Galutinės vietos pasidalino taip:

VI vieta – Plungės FK ,,Babrungas“

V vieta – Klaipėdos FM-2

IV vieta – Mažeikių FK ,,Atmosfera“

III vieta – Šiaulių FA

II vieta – Telšių FC ,,Džiugas“

I vieta – Klaipėdos FM

Turnyro rezultatyviausias žaidėjas – Klaipėdos FM žaidėjas Egidijus Lileikis. Geriausias puolėjas – FC „Džiugas“ Eridanas Bagužas. Geriausias saugas – Šiaulių FA žaidėjas. Geriausias gynėjas – Tadas Vasiulis ir geriausias vartininkas – Said Abdul Osman (Klaipėdos FM).