U-13 džiugiečių skambus pasirodymas Čekijoje!

Praėjusį savaitgalį 2018.11.30-12.02 dienomis mūsų jaunieji futbolininkai 2006 gim.m (treneris Andrius Lipskis) sudalyvavo tarptautiniame turnyre Bruntal mieste, Čekijoje. Su šiuo miestu bendradarbiauja Plungės miestas, todėl bendroje sąjungoje pakankamai operatyviai ši kelionė ir išsipildė. Šis turnyras vyksta daugiau nei 20 metų, o šiemet jame dalyvavo 10 komandų iš Čekijos, Slovakijos, Rumunijos, Lenkijos, o mums teko garbė atstovauti Lietuvą.
Kaip bebūtų, nepabūgę futbolu kvėpuojančių valstybių, mūsų futbolininkai demonstravo itin drausmingą ir grąžų akiai futbolą, buvo išradingi organizuojant atakas ir įmušė gražius įvarčius, kovingai gynėsi, tinkamu metu nevengė atlikti „fintų“, negailėjo perdavimų, pildė trenerio užduotis ir galiausiai perrašė turnyro istoriją iškovodami 1-ąja vietą!! 👌🇱🇹🇱🇹
Auklėtiniai visi kartu buvo kaip komanda, o kiekvienas atskirai kaip lyderis ir padėjo kiekvienose varžybose lemiamais momentais. Taip pat verta pasidžiaugti, kad į komandą puikiai įsiliejo du Plungės „Babrungo“ auklėtiniai Adomas ir Vakaris, kuris turnyre buvo komandos kapitonu.
Grupės varžybose mūsiškiai žengė be pralaimėjimų įveikdami dvejas Slovakijos, Lenkijos ir šeimininkų Bruntal komandas. Atkaklios varžybos vyko pusfinalyje prieš Rumunijos atstovus, kurios baigės 3:1 mūsų naudai.
Finale, kurį čekai itin maloniai pristatė, teko susigrumti su Slovakijos „Skalica“ klubu ir varžybos tikrai dovanojo daug emocijų bei gražių ir įtemptų epizodų. Vis dėl to kaip jau žinote – mes geriausi, nes įmušę laiku, atlaikę spaudimą ir vėl nebijoję atakuoti, iškovojome pelnytą pergalę 2:1.
Dėkojame komandai ir treneriams už gražų futbolą, tėveliams už pasitikėjimą ir palaikymą kelionei, o Plungei už bendradarbiavimą ir supažindinimą su nuostabiais partneriais. Laukime kitų kelionių, kurių galime rasti ir išpildyti tik visų bendromis jėgomis.
http://www.fcsobruntal.cz/view.php?cisloclanku=2018120003