Trakuose – penktoji „Džiugo” pergalė iš eilės
61040507_1060154794195780_3746282655545556992_n

Gegužės 19 dieną Telšių „Džiugo” futbolininkai Trakuose rezultatu 2:1 (1:0) įveikė Vilniaus „Riterių” B futbolininkus ir užbaigė sudėtingų išvykos rungtynių maratoną.

Per 8 dienas net 3 rungtynes žaidę telšiškiai rungtynes pradėjo aktyviai – jau 11 minutę į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys, tačiau Konstantinui Šulciui jo realizuoti nepavyko – patikimai sužaidė „Riterių” B vartininkas. Nepavykus įmušti baudinio, telšiškiai galvų nenuleido ir toliau atakavo šeimininkų vartus, tačiau smūgius iš dėkingų padėčių vis stabdydavo užtikrintai žaidęs šeimininkų vartininkas.

41 minutę po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Davydas Arlauskis ir išvedė svečius į priekį – 1:0.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė – pirmąjį kėlinį kiek neužtikrintai žaidę šeimininkai ėmė diktuoti rungtynių tempą ir kurti pavojingas progas. Viena iš jų baigėsi įvarčiu – 57 minutę Rokas Filipavičius išlygino rezultatą – 1:1.

Po įmušto įvarčio telšiškiams ir toliau kilo daug keblumų, kadangi šeimininkai pajuto savo galimybes ir toliau aktyviai atakavo „Džiugo” vartus.

Antrojo kėlinio antroje pusėje keletą pavojingų momentų turėjo ir „Džiugas”, tačiau realizuoti jų nepavyko.

90 minutę prie pat „Riterių” B baudos aikštelės teisėjas sušvilpė pražangą, o puikiai „namų darbus” atlikę „Džiugo” futbolininkai džiaugėsi įvarčiu – Andrius Lipskis preciziškai tiksliai smūgiavo į vartininkui uždengtą kampą ir leido telšiškiams iškovoti dar tris taškus – 2:1.

Sekančios rungtynės laukia jau gegužės 25 dieną, kada LFF Taurės III etape Vilniuje žaisime prieš vietos FK „Navigatorius” iš III lygos.