Telšių „Džiugas“ patiesė Panevėžio „Panevėžį“
lipsk

Birželio devintą dieną Telšių futbolininkai vyko į Aukštaitijos stadioną, kur vyko Lietuvos futbolo federacijos I lygos vienuolikto turo varžybos prieš Panevėžio „Panevėžį“. Čia jiems pavyko iškovoti pergalę rezultatu 2-0. Abu rungtynių rezultatą nulėmę įvarčiai buvo įmušti žaidimo  pradžioje – 8-ą ir 30-ą minutę. Pirmojo autorius Andrius Lipskis realizavo prieš tai Tomo Birškio smūgiuotą ir vartininko rankomis atmuštą kamuolį. Birškys tapo puikaus antrojo įvarčio autoriumi, kai  tas pats Andrius Lipskis kulnu perdavė kamuolį Mariui Šlutai, o šis įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko rezultatyvų perdavimą. Antrąjį kėlinį būtų galima vadinti „Geltonuoju“, nes nei „Džiugas“ nei „Panevėžys“ nebesugebėjo parodyti aštresnių epizodų prie vartų, tačiau sugebėjo kietai gintis ir per abi komandas užsidirbti šešias geltonas korteles. Telšiškiams jos pasiteisino, nes iki rungtynių galo jiems pavyko išlaikyti stabilią persvarą ir galiausiai parvežti pergalę į savo miestą.

Artimiausios rungtynės jau birželio 16 dieną, prieš Palangos „Palangą“. Artimiausios rungtynės namuose birželio 20 dieną, prieš DFK „Dainavą“. Kviečiame palaikyti!

Telšių „Džiugas“ – Panevėžio „Panevėžys“ 2-0