Telšiškiai atsitiesė rungtynėse prieš „Koralą“

Gegužės 5 dienos saulėtą popietę Telšių dirbtinės dangos stadione į aikštę žengė Klaipėdos „Koralo“ ir Telšių „Džiugo“ futbolininkai. Nors pirmąjį pusvalandį rungtynės vyko atkakliai, pergalę rezultatu 5:1 iškovojo džiugiečiai. Pastariesiems tai buvo svarbi pergalė po 3 iš eilės patirtų pralaimėjimų I lygoje ir LFF taurėje.

Nors „Koralo“ futbolininkai turnyrinėje lentelėje užimą paskutinė vietą, pirmąjį rungtynių pusvalandį svečiai demonstravo kovingą žaidimą, kuris 26 minutę atnešė vaisių – po aštraus perdavimo iš krašto į „Džiugo“ baudos aikštelę Vitalijus Polianskis kamuolį nukreipė į savus vartus. Tiesa, prieš tai „Džiugas“ neišnaudojo poros itin pavojingų progų. Po praleisto įvarčio telšiškiai įjungė galingesnę pavarą ir dar labiau atakavo varžovų vartus. Klaipėdiečiai persvara ilgai nesidžiaugė – jau 33 minutę rezultatą išlygino „Džiugo“ naujokas iš Pietų Afrikos Respublikos Siyanda Mpetwane, o prieš pat pertrauką 43 minutę Erikas Vainoras „uždarė“ perdavimą iš krašto ir rezultatą persverė „Džiugo“ naudai.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – „Džiugas“ ir toliau kūrė progą po progos, o jau 49 minutę Erikas Vainoras dar kartą nubaudė savo buvusią komandą. 71 minutę po įsimušto įvarčio reabilitavosi ir Vitalijus Polianskis, greitą ataką užbaigęs tiksliu smūgiu. Varžovų triuškinimą 82 minutę užbaigė Erikas Vainoras, įmušęs savo 3 įvartį rungtynėse ir 5 sezone. Po šių rungtynių Erikas tapo rezultatyviausiu „Džiugo“ šio sezono žaidėju.

Sekančios rungtynės laukia Kaune – kovosime prieš Kauno „Stumbro“ dublerių ekipą jau gegužės 11 dieną, 20 valandą. Po išvykos į Kauną laukia sugrįžimas į po žiemos sustiprėjusį ir pasiilgtą Telšių centrinį stadioną. Gegužės 18 dieną 18:30 val. priimsime Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinių vienuolikę.