TARPTAUTINIS VAIKŲ FUTBOLO TURNYRAS TELŠIAI CITY CUP – 2017

2017 m. rugpjūčio 11 -12 dienomis, Telšių futbolo klubas „Džiugas“ pirmą kartą Tęlšiuose organizuoja U-14 ir U-12 gimimo metų tarptautinį vaikų futbolo turnyrą „Telšiai CITY CUP-2017“, kuris planuoja išlaikyti tęstinumą ir siekia tapti tradiciniu bei vienu didžiausiu vasaros turnyrų Lietuvoje. Turnyro tikslas – vystyti draugiškus santykius ir keistis patirtimi tarp miestų partnerių ir kitų futbolo klubų.

Į turnyrą atvyksta Telšių rajono savivaldybės partnerių atstovai iš Čekijos, Lenkijos, Latvijos, o taip pat gausiai dalyvaus komandų iš Lietuvos. Viso turnyre jau užsiregistravo 20 komandų, kurios sudarys per 400 dalyvių. Tikimės užtikrinti visiems gražų renginį, daug puikių emocijų, bei išvysti ambincingų dvikovų, kurios suteiks jauniesiems žaidėjams geros praktikos ir patirties, o svečiai išsiveš gerus prisiminimus apie Telšių miestą ir norės sugrįžti dar ne vieną kartą.

Šio turnyro globėjas – Telšių rajono savivaldybė, pagrindinis rėmėjas ,,TICHĖ”, o taip pat prie renginio įvairiais prizais ir pagalba prisideda: Ade Exlusive dizain, Pik-Nik, Telšių apskrities futbolo federacija ir kiti. Renginio organizatorius FC “Džiugas”.

Taigi maloniai visus kviečiame atvykti, kartu sukurti smagią futbolo atmosferą ir palaikyti mūsų vaikų komandas.

Taip pat prašome visus norinčius prisidėti prie šio tunyro organizavimo ar miesto partnerių svečių priėmimo, kreiptis į VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis” administraciją.