Susitikimas su Gargždų „Banga“ baigėsi lygiosiomis
dziugas - banga

Balandžio 23d. vykusios LFF I lygos 5 turo rungtynės, kuriose kovėsi „Džiugas“ ir Gargždų „Banga”,  baigėsi lygiosiomis. Abi komandos visas rungtynes žaidė apylygiai, demonstravo kietą bei pavojingą žaidimą ir negailėjo aštrių atakų, tačiau jų vis nepavykdavo iki galo realizuoti.

Pirmą kėlinį aštriau pradėjo telšiškiai, bet atakoms vis pritrūkdavo užbaigtumo, tikslumo. Vis dėlto antro kėlinio pradžioje, 62-ą minutę  rezultatyviausias „Džiugo“ žaidėjas V. Viktoravičius galva pasiuntė kamuolį į vartus ir uždirbo pirmą rungtynių įvartį savo komandai. Deja, jo neužteko, nes besibaigiant rungtynėms po  perdavimo iš kairiojo krašto „Bangos“ žaidėjas Š.Skulskis galva nukreipė kamuolį į vartus, o rungtynės baigėsi rezultatu 1-1.

Artimiausias šešto turo rungtynes „Džiugas“ žais gegužės 14 dieną Telšių dirbtinės dangos stadione  su „Žalgirio“ dublerių komanda.

Telšių „Džiugas“ – Gargždų „Banga“ 1-1