Sezoną „Džiugas“ užbaigė „Koralo“ sutriuškinimu

„Džiugas“ savo sezoną vainikavo įspūdinga pergale – Klaipėdoje vieną iš artimiausių turnyrinės lentelės persekiotojų, „Koralą“, telšiškiai įveikė rezultatu 6-2 ir šiame sezone finišavo penktojoje vietoje. Rungtynėse veiksmo netrūko jau nuo pat pirmojo teisėjo švilpuko – nesužaidus dar nė minutės, klaipėdiškių atstovas Erikas Vainoras išvedė savo komandą į priekį, tačiau jau 5 minutę Vaidas Viktoravičius rezultatą išlygino. Rungtynėse netrūko ir kietos kovos – pirmajame kėlinio viduryje geltonas korteles užsidirbo „Koralo“ atstovai Gediminas Kruša ir jau minėtas Erikas Vainoras, o telšiškių gretose – Vitalijus Polianskis. Tačiau kertiniai rungtynių momentai įvyko būtent pirmojo kėlinio pabaigoje – 36 minutę Vaidas Viktoravičius persvėrė svarstykles į „Džiugo“ pusę, o 41 minutę „Koralo“ atstovas Karolis Inta buvo nubaustas raudona kortele. Ši pražanga kainavo ir įvartį – baudos smūgį realizavo Andrius Lipskis. 71 minutę Konstantinas Šulcas įmušė ketvirtą „Džiugo“ įvartį, o jau 73 minutę „Koralas“ rezultatą sušvelnino – įmušė Gediminas Krušą. Į tai greitai atsakė ir telšiškiai – jau 76 min. trečiąjį įvartį į varžovų vartus pasiuntė Vaidas Viktoravičius, o tiksint pridėtam laikui, po keitimo pasirodęs Tomas Vyšniauskas įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė paskutinį „Džiugo“ įvartį – 6:2. Ši pergalė „Džiugui“ leido finišuoti 5-toje vietoje.