Naktinio 7×7 futbolo turnyro Byggvito taurė 2018 nugalėtojai – ,,Džiugo“ kolektyvas

Paskutinę rudens dieną Telšiuose vyko naktinis 7×7 futbolo turnyras Byggvito taurė 2018, kuriame dalyvavo 14 komandų. Žinoma, šis turnyras pranoko visus lūkesčius, komandų norinčių dalyvauti buvo daugiau, bet organizatoriai šįkart apsistojo ties 14 komandų, kurios atvyko iš Rietavo, Mažeikių, Šiaulių, Kėdainių ir be abejo Telšių rajono.

Turnyro dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius po 7 komandas ir rungtyniavo vieno rato sistema po 15 min. Finaliniame etape komandos rungtyniavo pagal grupėje iškovotas vienas, pirmąją vietą savo pogrupyje iškovojusi komanda, žaidė su kito pogrupio pirmąją vietą iškovojusia komanda ir t.t.

Sužaidus visas varžybas paaiškėjo, kad mažajame finale rungtyniaus Mažeikių ,,Liūtai“ ir Telšių ,,Benefisas“, o finale susitiks Šiaulių ,,Saulininkas“ ir Telšių ,,Džiugo“ kolektyvas.

Mažajame finale didelės intrigos žiūrovai neišvydo, ,,Liūtai“ įveikė savo varžovus rezultatu 3:0 ir iškovojo trečiąją vietą. O finalas parodė, kad abi komandos buvo vertos nugalėtojos vardo. Visas žaidimas klostėsi apylygiai ir tik maža klaidelė ,,Saulininkų“ gynyboje lėmė, kad ,,Džiugo“ kolektyvo žaidėjas Mantvydas Kasparavičius, sėkmingai pasiųstų kamuolį į varžovų vartus ir rungtynės baigėsi 1:0.

Dėl kitų vietų susitiko šios komandos:

XIII-XIV vietų Luokės ratai – Pavandenė 1:0

XI-XII vietų Jaunimas – Žemaičių BMW klubs 3:2

IX-X vietų Centras – Kėdainiai 3:2

VII-VIII vietų Rietavas – Samogitija 0:1

V-VI vietų ,,Ateitis“ – Mažeikių ,,United“ 3:0

Turnyro metu komandų dalyviai turėjo galimybę savo sėkmę išbandyti ir kitose rungtyse, kamuolio žongliravimo ir taiklumo. Kamuolio žongliravimo rungtyje dalyviai turėjo per minutę išmušinėti kamuolį kuo daugiu kartų. Ir šioje rungtyje nepralenkiamas buvo ,,Džiugo“ kolektyvo jaunasis žaidėjas Lukas Raudys, išmušinėjęs 123 kartus.

Taiklumo rungtyje taip pat žaidėjams buvo sunkiai įkandamas riešutėlis. Šioje rungtyje dalyviai turėjo nuo 16 m. atžymos, pataikyti į viršutinį vartų virpstą ir į pakabintų lankų vidų. Šioje rungtyje nugalėjo jaunasis dalyvis Airimas Pilipavičius – Žemaičių BMW klubs žaidėjas.

Turnyro uždarymo metu VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis“ direktorius Martynas Armalis padėkojo visiems dalyviams už atsilieptą kvietimą į šį turnyrą, taip pat didelį ačiū tarė šio turnyro pagrindiniam rėmėjui Byggvito ir patiems mažiausiems pramogą suteikusiam, vaikyste.com batuto nuomai.

Komandoms prizininkėms buvo įteikti medaliai, taurės, taip pat individualiais prizais buvo apdovanoti turnyro vyriausias žaidėjas – Algirdas Kveinys (,,Džiugo“ kolektyvas), geriausias vartininkas – Kęstas Pilipavičius (,,Džiugo“ kolektyvas), geriausias gynėjas – Tomas Klimavičius (,,Saulininkai“), geriausias puolėjas – Nedas Kneita (,,Liūtai“), geriausias finalo žaidėjas – Mantvydas Kasparavičius (,,Džiugo“ kolektyvas) ir rezultatyviausias – Tomas Vyšniauskas (,,Džiugo“ kolektyvas).

Naudingiausio žaidėjo prizai atiteko šiems komandų žaidėjams: Mindaugui Šliogeriui (,,Ateitis“), Ernestui Kenstavičiui (,,Centras“), Rokui Glutkinui (Jaunimas), Gedui Klemeniui (,,Liūtai“), Ernestui Maceniui (Rietavas), Gyčiui Juknevičiui (Luokės ratai), Modestui Mačenskiui (,,Saulininkas“), Robertai Bagočiutei (,,Džiugo“ kolektyvas), Tomui Baipšiui (,,United“), Hubertui Šimkui (,,Benefisas“), Pauliui Venskui (Žemaičių BMV klubs), Ovidijui Gureckiui (Pavandenė), Arnui Kaveckiui (,,Samogitija“).