Kėdainiuose – „Džiugo” pergalė
60076193_2105503799546945_569942087164755968_n

Gegužės 12 dieną Kėdainiuose susitiko vieni iš I lygos favoritų – Kėdainių „Nevėžis” ir Telšių „Džiugas”. Atkaklioje kovoje nugalėtoją nulėmė įvartis paskutinėmis minutėmis – 1:0 (0:0) laimėjo telšiškiai.

Rungtynės prasidėjo itin aktyviai – šeimininkų veteranas Aretas Gėgžna atliko tolima pavojingą smūgį, tačiau į vartus nepataikė. Pirmajame kėlinyje kėdainiečiai sukūrė dar keletą pavojingų epizodų, tačiau nuginkluoti Kajaus Urbiečio jiems nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė kardinaliai – pirmajame kėlinyje progų beveik nesusikūręs „Džiugas” rodė, jog į išvyką atvyko nusiteikęs iškovoti tris taškus. Antro kėlinio pradžioje po Leo Antonio perdavimo Andrius Lipskis atsidūrė vienas prieš „Nevėžio” vartininką, tačiau įmušti nepavyko. Netrukus po paties Andriaus Lipskio perdavimo progą smūgiui iš baudos aikštelės susikūrė Skirmantas Rakauskas, tačiau „Nevėžio” vartininkas vėl sužaidė patikimai.

Dar vieną šimtaprocentinę progą „Džiugas” turėjo po šeimininkų gynėjų klaidos – kamuolį perėmusio Konstantino Šulco smūgį ir vėl atrėmė „Nevėžio” vartininkas Martynas Matijoška.

Nurimus telšiškių atakų bangai, savo progas susikūrė ir „Nevėžis”. Evaldo Kūgio smūgi iš toli atrėmė telšiškių vartininkas, kuris praėjus kelioms minutėms dar kartą pademonstravo aukštą klasę atremdamas du itin pavojingus Areto Gėgžnos smūgius ir išgelbėdamas „Džiugą” nuo įvarčio.

89 minutę Leo Antonio puikiu reidu pabėgo nuo šeimininkų gynėjų ir atliko perdavimą Konstantinui Šulcui, kuriam beliko pasiųsti kamuolį į „Nevėžio” vartus – 1:0.

Per likusį laiką „Džiugui” pavyko išsaugoti pranašumą ir iškovoti pergalę prieš vienus iš pagrindinių turnyrinės lentelės konkurentų.