Įspūdingos rungtynės baigėsi „Pakruojo” pergale
30728206_797913703753225_4825283680765659011_n

Šiltą balandžio 15 dienos popietę Telšiuose sirgaliai išvydo net 7 įvarčių trilerį, telšiškiams, deja, pasibaigusį nesėkmingai. Svečiai iš Pakruojo laimėjo rezultatu 3:4.

Jau 2 rungtynių minutę stadione nuskambėjo sirgalių nusivilimo atodūsis – „Pakruojo” žaidėjas Deividas Šešplaukis po gražios atakos nukreipė kamuolį į „Džiugo” vartus, o vartininkas Ronaldas Grižas buvo bejėgis. Svečiai ir toliau nemažino apsukų ir spaudė telšiškius. 18 minutę krito dar vienas įvartis – vienas prieš vartininką pabėgęs buvęs „Džiugo” žaidėjas įmušė antrąjį svečių įvartį. Nors telšiškiams pavyko numušti rungtynių tempą ir išlyginti kamuolio kontrolę, didesnių vaisių pirmajame kėlinyje tai neatnešė.

Reaguodamas į rezultatą „Džiugo” treneris Vijūnas Vasiliauskas per ilgąją pertrauką atliko net 4 keitimus – į aikštę žengė atakuojantys žaidėjai Povilas Malinauskas, Erikas Vainoras, gynėjas Kęstutis Petkus ir vartininkas Nedas Kulevičius, aikštėje pasirodęs dėl privalomo jaunų žaidėjų skaičiaus. Vaizdas aikštėje pasikeitė – telšiškiai spaudė varžovus ir rodė, jog pasiduoti neketina. Tačiau 56 minutę po Vytauto Birškio pražangos į „Džiugo” vartus buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį realizavo Donatas Strockis. Nors rezultatas tapo triuškinantis, jau 60 minutę Erikas Vainoras nukreipė atšokusį kamuolį i Jordy van de Corput ginamus vartus, o jau sekančioje „Džiugo” atakoje Andrius Lipskis klastingu smūgiu iš krašto pridėjo dar vieną įvartį. Įelektrintų sirgalių vedami telšiškiai ir toliau nesitraukė iš „Pakruojo” aikštės pusės, o jau 75 minutę už analogišką pražangą teisėjas skyrė 11 m. baudinį ir į „Pakruojo” vartus. Davydas Arlauskis realizavo 11 m. baudinį ir rezultatą išlygino. „Džiugas” dar bandė išplėšti ir pergalę – puikią progą turėjo Povilas Malinauskas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį nuo pat vartų linijos išmušė „Pakruojo” gynėjas. Tai toli gražu nebuvo viskas – rungtynės baigėsi itin audringai, kadangi jau per pridėtą laiką grumdamiesi dėl kamuolio baudos aikštelėje „Džiugo” gynėjas Kęstutis Petkus ir „Pakruojo” žaidėjas vienas kitam įspyrė į koją ir abu krito ant žemės. Sirgalių ir žaidėjų nuostabai, pakvietęs medicininį personalą į aikštę teisėjas parodė ir į 11 metrų žymą, taip sukeldamas tikrą emocijų bangą stadione. Nedas Kulevičius buvo bejėgis ir prieš antrą Donato Strockio smūgį – rezultatą ir vėl persverė „Pakruojis”. Netrukus teisėjo švilpukas užfiksavo rungtynių pabaigą ir „Pakruojo” pergalę.