Įnirtingose rungtynėse prieš „Vytį“ kamuoliui nė vieną kartą nebuvo lemta pasiekti vartų
0903

Rugsėjo 3d. „Džiugas“ savo namų stadione pasitiko Vilniaus „Vyčio“ komandą. Nors rungtynės buvo įtemptos ir įdomios, nė vienai komandai nepavyko kamuoliu pramušti priešininkų gynybos ir varžybos buvo baigtos rezultatu 0-0.

Pirmieji aktyviau vilniečių vartus spurtuoti pradėjo telšiškiai. Jau pirmosiomis varžybų minutėmis „Džiugas“ keletą kartų ėmėsi iniciatyvos ir surengė ganėtinai pavojingų atakų „Vyčio“ aikštės pusėje. 9-ą minutę kamuolį į kairį vartų kampą bandė pasiųsti ir suprakaituoti vilniečius privertė Kiril Levšin. 34-ą minutę Kostiantyn Shults uždirbo vienintelę  geltoną tos dienos „Džiugo“ kortelę. Tuo tarpu „Vytis“ namo išvyko su keturiomis geltonos spalvos kortelėmis kišenėje. 39-ą minutę sumaištis kilo prie „Džiugo“ vartų ir kai kamuolį nuo linijos skyrė vos pora centimetrų, telšiškius išgelbėjo nuošalė. 50-ą minutę pasižymėti bandė komandos kapitonas Andrius Lipskis.  69-ą minutę nuo galingo ir tolimo priešininkų smūgio komandą puikai išgelbėjo vartininkas Rolandas Grižas. 75-ą minutę pavojingai vartus atakavo Marius Šluta, po to jo darbą pabaigti  dar kartą bandė Vaidas Viktoravičius. 79-ą minutę būtų galima vadinti viena pavojingiausių varžybų akimirkų – po nesėkmingos varžovų atakos kamuolį atėmė ir sėkmingai per pusę aikštės prasimetė Tomas Birškys.  Tada jis  perdavė kamuolį Edvinui Jasaičiui, prie kurio visai šalia vartų paspirto kamuolio nebespėjo atbėgti nė vienas „Džiugo“ futbolininkas, todėl iki rezultatyvios atakos pabaigos šiek tiek pritrūko. Tačiau tai buvo dar ne viskas, nes 86-ą minutę prie „Vyčio“ vartų efektingą momentą dar sukūrė Marius Šluta – nuo čia laukusio įvarčio vilniečius išgelbėjo tik vartininkas ir sėkmė.

Deja, tą dieną vartų pasiekti nebuvo lemta nė vienam įvarčiui, todėl kviečiame stebėti artimiausių „Džiugo“ namų rungtynių jau rugsėjo 15d., prieš „Tauro“ komandą. Rugsėjo 10 dieną „Džiugas” išvykoje žais prieš „Trakų” B ekipą. Iki susitikimo!

Telšių „Džiugas” – Vilniaus „Vytis” 0-0