Įnirtingos rungtynės – be įvarčių

Balandžio 13 dieną vykusios centrinės IV turo rungtynės tarp „Jonavos“ ir „Džiugo“ ekipų baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių virė įnirtinga kova dėl kiekvieno kamuolio. Nors kamuolio kontrolė pirmoje rungtynių pusėje priklausė „Džiugui“, „Jonava“ neleido priartėti pernelyg arti savųjų vartų.

Daugiausia žaidimas vyko aikštės viduryje. Daug darbo visų rungtynių metu turėjo ir teisėjas Vilius Paulauskas, kadangi visos greitos atakos tiek į „Jonavos“, tiek į „Džiugo“ pusę iš karto buvo stabdomos pražangomis. Užtikrintai žaidė ir abiejų komandų vartininkai.

Pirmasis kėlinys baigėsi be realesnių progų pasižymėti tiek šeimininkams, tiek svečiams.

Antrojo kėlinio pradžioje „Jonavos“ puolėjas Laurynas Stonkus po pakelto kampinio smūgiu galva rimtai pagrasino „Džiugo“ vartams – kamuolys atsitrenkė į skersinį. Nors „Džiugas“ bandė perimti iniciatyvą, svečiai išlaikė koncentraciją gynyboje ir sėkmingai atsimušinėjo. Besibaigiant rungtynėms, jonaviečiai dar syki sudrebino vartų konstrukciją – po smūgio iš toli kamuolys vėl atsitrenkė į skersinį.

Per likusį laiką komandoms progų susikurti nebepavyko, o teisėjo švilpukas užfiksavo lygiasias – 0:0.

Sekančios rungtynės laukia jau balandžio 20 dieną – „Džiugas“ namų rungtynių maratoną pratęs principinėmis rungtynėmis su Gargždų „Bangos“ futbolininkais.