III turas: varžovo apžvalga

Šį šeštadienį „Džiugo“ futbolininkai namie priims dar vieną naujokę I lygoje – Mažeikių „Atmosferos“ ekipą. 

Mažeikiškiai kol kas per dvi sužaistas rungtynes namie pralaimėjo „Jonavai“ (0:3) bei lygiosiomis sužaidė su praėjusio sezono prizininke Alytaus „Dainava“ (1:1).

„Atmosfera“ yra bene jauniausia komanda I lygoje – sudėtį sudaro beveik vien jaunimas. Verta paminėti, jog beveik visi klubui atstovaujantys žaidėjai yra mažeikiškiai arba „Atmosferos“ jaunimo komandų auklėtiniai. Vienintele išimtimi galime laikyti įregistruotą legionierių Leo Barnabas Elogie – vartininką iš Nigerijos.

Neabejotinai labiausiai patyręs komandos žaidėjas yra Evaldas Razulis. Žaidžiančiojo trenerio pareigas užimantis puolėjas per savo karjerą yra žaidęs ar priklausęs Rusijos, Škotijos, Baltarusijos, Latvijos bei Lenkijos aukščiausių lygų klubams. Aukštas puolėjas taip pat yra atstovavęs ir Lietuvos rinktinę 6 oficialiuose susitikimuose. Į gimtuosius Mažeikius žaidėjas sugrįžo iš „Jelgava“ ekipos, žaidžiančios Latvijos aukščiausioje lygoje.

Prieš „Džiugą“ šeštadienį greičiausiai žais ir komandos kapitonas Rokas Gecevičius, kuris atstovavo „Džiugą“ kiek daugiau nei vieną sezoną. Iš Telšių Gecevičius persikėlė į FK „Palangos“ ekipą bei tapo I lygos čempionu, o netrukus debiutavo ir A lygoje. 

„Džiugas“ su „Atmosfera“ yra susidūręs 2014/2015 metų sezone II lygoje – tuomet abu kartus triumfavo „Džiugo“ futbolininkai.

Rungtynės – jau šį šeštadienį 14 val. Telšių dirbtinės dangos stadione!