I ratą „Džiugas” užbaigė I vietoje
61912406_1070983296446263_6354398341995954176_n

Liepos 3 dieną Vilniuje „Džiugas” sužaidė 15 turo rungtynes ir užbaigė I ratą su dar viena pergale. Šį kartą telšiškiai rezultatu 3:0 (2:0) nugalėjo Vilniaus „Žalgirio” B futbolininkus.

Po ilgos kelionės atvykę telšiškiai rungtynes pradėjo aktyviai, tačiau pirmasis įvartis krito tik 31 minutę, kada po Andriaus Lipskio rezultatyvaus perdavimo įmušė legionierius iš Brazilijos Leo Antonio – 1:0. Tai buvo pirmasis pastarojo įvartis I lygoje šį sezoną.

Jau už minutės po dar vienos greitos atakos ir Davydo Arlauskio tikslaus perdavimo rezultatą padvigubino Skirmantas Rakauskas – 2:0.

Po dviejų greitų įvarčių rungtynių tempas aprimo ir nepasikeitė iki I kelinio pabaigos.

Antrajame kėlinyje „Džiugas” įmušė dar vieną įvartį. Skirmantas Rakauskas uždirbo 11 m. baudinį, kurį realizavo Andrius Lipskis – 3:0.

Nors komandos progų dar turėjo, rezultatas iki rungtynių pabaigos nepakito. Po šios pergalės „Džiugas” tapo vienvaldžiu pirmenybių lyderiu, kadangi I vietą turnyrinėje lentelėje iki šiol užėmusi Gargždų „Banga” pralaimėjo Alytaus „Dainavai” rezultatu 0:1. „Džiugas” dabar turi 37 taškus, „Banga” – 35, Kėdainių „Nevėžis” – 33.

Sekančias, paskutines rungtynes prieš atostogas žaisime jau šeštadienį, liepos 6 dieną – II ratą pradėsime išvykos rungtynėmis su „Kupiškiu”.