Futbolo turnyras AUTOARKA pereinamajai taurei laimėti

Šių metų vasario 25 d. Telšių dirbtinės dangos stadione vyko 2002/03 g.m. 11×11 futbolo turnyras AUTOARKA pereinamajai taurei laimėti. Turnyre dalyvavo penkios komandos iš Klaipėdos, Tauragės, Jonavos, Gargždų ir žinoma namų šeimininkų Telšių. Turnyro akimirkos.

Turnyro metu komandos turėjo įveikti ne tik savo varžovus, bet ir nemažą šaltuką, bet svarbiausia buvo daug teigiamų emocijų ir naujų pažinčių.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad turnyre penktąją vietą užėmė Telšių FC ,,Džiugas“, ketvirtieji liko Tairagės FK ,,Tauras“, trečioji vieta atiteko Jonavos FC ,,Jonava“, antroji Klaipėdos FM ir nugalėtojais tapo Gargždų FK ,,Bangos“ komanda.

Tradiciškai turnyre buvo renkamas svajonių 11. į kurį pateko šie komandų žaidėjai: Edgaras Norvilas, Pijus Srėbalius ir Mindaugas Gelžinis (Gargždų FK ,,Banga“). Tautvydas Špėgis, Jokūbas Malinauskas ir Arnas Spyčius (Klaipėdos FM). Domas Komičius, Gustas Šimonėlis (FC ,,Jonava“). Andrius Taroza, Paulius Trijonis (FK ,,Tauras“). Klaipdas Rapšas (FC ,,Džiugas“).

Naudingiausio komandos žaidėjo prizai atiteko: Deivydui Fedotovui – FC ,,Jonava“, Jokūbui Striaukai – FK ,,Banga“, Maksim Stiklov – Klaipėdos FM, Rimvydui Sutiui – FK ,,Tauras“ ir Egidijui Jundului – FC ,,Džiugas“.

Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Klaipėdos FM auklėtiniui Arnui Spyčiui – 5 įv.

Nuoširdų Ačiū sakome turnyro rėmėjui – AUTOARKA.