„Džiugo“ ir „Dainavos“ kova baigėsi lygiosiomis
dfk

Antradienį Telšiuose lankėsi Alytaus DFK „Dainavos“ futbolo komanda. Čia vyko Lietuvos futbolo federacijos I lygos 13 turo rungtynės, kuriose alytiškius pasitiko aikštės šeimininkų FC „Džiugo“ vienuolikė. Nors telšiškiai kontroliavo didžiąją žaidimo dalį, vis dėlto dainaviškiams rungtynių antrojoje pusėje pavyko sutelkti paskutines jėgas.  Tad pergalės atšvęsti neteko nė vienai komandai – varžybos baigėsi lygiosiomis 1-1.

Pirmajame kėlinyje „Džiugo“ futbolininkai po aikštę skraidė lyg ant sparnų, sėkmingai gynė savo vartus ir kas keletą  minučių sugebėdavo surengti po vieną kitą aštresnę puolamąją ataką priešininkų aikštės pusėje. Gero žaidimo padarinius visi pajuto jau 27-ą minutę, kai telšiškių saugas Edvinas Jasaitis pasinaudojo „Dainavos“ klaidomis ir uždirbo savo komandai įvartį. Ilgą laiką atsilikinėjusiems Dariaus Gvildžio auklėtiniams sėkmė nusišypsojo  tik 73-ią minutę, kai po alytiškių pakelto kampinio pirmasis prie kamuolio suskubo ir taikliai į vartus smūgiavo „Dainavos“ puolėjas Patrikas Oiaranas. Iki rungtynių pabaigos daugiau nė vienai komandai nebepavyko išsiveržti į priekį.

Artimiausios rungtynės namuose liepos 1d. 16 h Telšių miesto stadione, prieš Šilutės „Šilutę“. Kviečiame palaikyti savo miesto komandą!

Telšių „Džiugas“ – Alytaus „DFK Dainava“ 1-1