„Džiugo” ir „Bangos” akistatoje triumfavo telšiškiai
30728206_797913703753225_4825283680765659011_n

Centrinėje V turo dvikovoje šeštadienį Telšiuose susikovė dvi viena kitą puikiai pažįstančios Žemaitijos komandos – „Džiugas” ir Gargždų „Banga”. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Džiugo” pergalę rezultatu 2:1 (0:1).

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo svečiai iš Gargždų. Pirmąsias minutes gargždiškiai daugiau kontroliavo kamuolį, o jau 4 minutę Karolis Urbaitis smūgiu iš toli sudrebino vartų skersinį. Nurimus rungtynių tempui prasidėjo arši kova dėl kiekvieno kamuolio, teisėjas užfiksavo ne vieną pražangą, o geltonos kortelės buvo parodytos džiugiečiams Erikui Vainorui ir Davydui Arlauskiui. Po vienos iš telšiškių pražangų 21 minutę svečių žaidėjas Neilas Urba puikiu smūgiu iš aikštės krašto įmušė įvartį.

Po pelnyto įvarčio rungtynių tempas kiek aprimo, tačiau telšiškiai aktyvesniais veiksmais į varžovų įvartį neatsakė, o pirmasis kėlinys baigėsi „Bangai” turint vieno įvarčio persvarą.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingu epizodu prie „Bangos” vartų – svečių vartininkas kiek per silpnai atliko perdavimą gynėjui, o Skirmantas Rakauskas beveik perėmė kamuolį. 54 minutę veiksmas persikėlė prie „Džiugo” vartų – po pakelto kampinio svečių žaidėjas Kazimieras Gnedojus smūgiu galva dar kartą pataikė į vartų skersinį. Jau kitoje atakoje „Džiugo” legionierius iš Azerbaidžano Elsevaras Bakirzadehas atliko puikų perdavimą Andriui Lipskiui, kuris iš keleto metrų stipriu smūgiu išlygino rezultatą – 1:1.

Jau 60 minutę Erikas Vainoras, sulaukęs perdavimo iš Adomo Mikos, techniškai apsisuko ir puikiu smūgiu kaire koja smeigė dar vieną įvartį – 2:1.

Po dvejų įvarčių rungtynių tempas kiek aprimo. Tačiau svečiai iš Gargždų pasiduoti neketino – 73 minutę Gediminas Krušos smūgį „Džiugo” vartininkas Kajus Urbietis atrėmė, tačiau prie atšokusio kamuolio suskubo Darius Zubauskas – jo smūgį nuo vartų linijos atrėmė telšiškių gynėjas Renatas Kapustinas.  88 minutę „Bangos” įvarčio autorius Neilas Urba dar syki bandė įmušti iš standartinės padėties po „Džiugo” pražangos, tačiau Kajus Urbietis kamuolį sėkmingai sulaikė. Per likusį laiką komandos progų sukurti nebe pavyko, o „Džiugas” iškovojo pergalę ir su 10 taškų bent laikinai pakilo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

Sekančios rungtynės laukia gegužės 1 dieną Vilniuje – II LFF Taurės etape kovosime su Vilniaus „Futboliuko” komanda, o gegužės 8 dieną I lygos namų rungtynių seriją pratęsime priimdami lygos naujokus – FK „Vilniaus” ekipą.