„Džiugas“ taurės varžybas pradėjo Tauragės „Tauro“ sutriuškinimu

Gegužės 27d. Telšių dirbtinės dangos stadione buvo žaidžiamos Lietuvos futbolo federacijos Taurės turnyro, antro etapo varžybos. Čia „Džiugas“ susitiko su panašioje  pozicijoje I lygos lentelėje besirikiuojančia Tauragės „Tauro“ vienuolike. Varžybos vyko tik į vienus vartus – „Džiugas“ nesunkiai sudorojo „Taurą“ rezultatu 5-0 ir pateko į tolimesnį turnyro etapą.

Nuo pat rungtynių pradžios veiksmas vyko daugiausia  „Tauro“ aikštės pusėje. „Džiugiečiai“ puikiai  organizavo puolimą, tačiau ir gynyba veikė puikiai – „Tauro“ futbolininkai retai kada gaudavo progą nors priartėti prie telšiškių vartų. Tai įrodo ir rungtynių suvestinė: pirmasis „Džiugo“ įvartis įmuštas jau 9-ą minutę Tomo Birškio. 35-ą minutę „Tauro“ vartus  dar kartą subombardavo Rolandas Leščius. Trečiasis kėlinys, Mariaus Šlutos dėka, baigėsi net trijų taškų persvara. Antrasis kėlinys „Taurui“ teatnešė keletą geltonų kortelių ir nepadėjo pabusti iš žiemos miego. Jau 53-ą minutę pasižymėjo komandos kapitonas Andrius Lipskis. Ir kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis rezultatu 4-0, dar vieną staigmeną į vartus „Taurui“ įspyrė komandos veteranas ir rungtynių herojus  Marius Šluta.

Artimiausios rungtynės Telšių miesto stadione  jau gegužės 30 dieną prieš „Trakų“ dublerių komandą. Kviečiame atvykti!

Telšių „Džiugas“ – Tauragės „Tauras“ 5-0