„Džiugas” po 11 m. baudinių serijos įveikė vilniečius
61194839_1569884036475525_2702016672406962176_n

Gegužės 25 dieną vykusiose LFF Taurės III etapo rungtynėse „Džiugas” Vilniuje tik po 11 m. baudinių serijos rezultatu 5:4 (1:1) įveikė Vilniaus SFL rungtyniaujančią FK „Navigatorių” ekipą.

Rungtynės prasidėjo aktyviai – šeimininkai demonstravo didelį pasitikėjimą savo jėgomis ir 15 minutę įmušė įvartį – 1:0.

Besivejančių vaidmenyje atsidūręs „Džiugas” į rungtynes Vilniuje atsivežė bene pagrindinę sudėtį, kurios atsiliekančiųjų vaidmuo netenkino – „Džiugas” vis labiau ėmė atakuoti šeimininkus, tačiau pirmajame kėlinyje kompaktiškos „navigų” gynybos pralaužti nepavyko.

Antrajame kėlinyje „Džiugas” vis tik išlygino rezultatą – Andrius Lipskis smūgiu nuo 11 m. žymos įmušė įvartį. Be to, „Navigatoriai” buvo nubausti ir raudona kortele. Rezultatui tapus lygiam, „Džiugas” vis labiau spaudė „Navigatorius” ir sukūrė keletą pavojingų progų, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo.

Rungtynėms nusikėlus į pratęsimą, „Navigatoriai” sugebėjo nepraleisti įvarčio ir rungtynes nukelti į bene palankiausią jiems situaciją – 11 m. baudinių seriją.  „Džiugas” realizavo visus baudinius, o vienintelis „Navigatorių” netikslus šūvis nulėmė „Džiugo” pergalę 11 m. baudinių serijoje rezultatu 5:4.

Apie sekančio etapo LFF taurės burtų traukimo ceremoniją informuosime savo socialinių tinklų puslapiuose. Laukiame naujo iššūkio!

Tuo tarpu sekančios rungtynės I lygoje – jau birželio 2 dieną. Sugrįšime į Telšių centrinį stadioną, kur kausimės su puikiai pažįstama Alytaus „Dainava”. Sieksime lankomumo rekordo, švęsime vaikų  gynimo dieną bei žiūrovams suteiksime šansą laimėti prizų ir dovanų!