„Džiugas” patyrė pirmą sezono pralaimėjimą
29745149_791656601045602_5518389126266156855_o

Balandžio 2 dieną „Džiugo” laukė išvyka į Vilnių, kur LFF stadione teko susikauti su „Trakų” B ekipa. Atkaklias ir įtemptas rungtynes rezultatu 1-0 laimėjo šeimininkai.

Pirmąjį kėlinį dominavo apylygis, aikštės viduryje vykstantis futbolas. Nei svečiams, nei šeimininkams nepavyko perimti kamuolio kontrolės ir sukurti rimtesnių progų įmušti. Bene pavojingiausias epizodas prie „Džiugo” vartų kilo 28 minutę, kai kamuolys rikošetu pavojingai leidosi link „Džiugo” vartų. Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Džiugas”, tuo tarpu „Trakų” B jaunimas daugiau dėmesio skyrė savo vartų gynybai ir tai darė sėkmingai. Telšiškiai susikūrė tik kelias „pusproges” – link „Trakų” B vartų skriejo tik keli smūgiai, o 65 minutę Tomas Rapalavičius po kampinio pataikė į vartų skersinį. Tačiau svečiams viską sujaukė 73 minutė, kada po klaidos aikštės viduryje greitos kontraatakos metu „Trakų” dublerių žaidėjas Elvinas Ališauskas puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės nuginklavo Ronaldą Grižą. Per likusį laiką jaunieji riteriai dėjo visas pastangas apginti savo vartus ir tai jiems pavyko – „Džiugas” patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą.

Sekančios rungtynės laukia jau balandžio 8 dieną – Telšiuose 15 val. susikausime su Vilniaus „Žalgirio” dubleriais. Lauksime gausaus palaikymo!

„Trakai” B 1-0 „Džiugas”

’73 Elvinas Ališauskas [1-0]