„Džiugas” paskutinę minutę nusileido „Panevėžiui”
34416342_820964094781519_4937336138231709696_o

„Džiugas” tik po atkaklios kovos rezultatu 1:0 nusileido I lygos lyderiams – FK „Panevėžiui”. Įvartis, nulėmęs rungtynių nugalėtoją, krito tik paskutinę mačo minutę.

Susitikimas prasidėjo labai aktyviai – „Panevėžio” žaidėjai tolimais smūgiais šaudė į „Džiugo” vartus, o telšiškiai atsakė tuo pačiu. Sužaidus pusvalandį FK „Panevėžys“ vartininkas Marius Suvaizdis išgelbėjo savo  komandą kai po tolimo Siyanda Mpetwane smūgio į viršutinį vartų kampą panevėžiečių vartininkas kamuolį nukreipė į kampinį. 35-ąją rungtynių minutę po kampinio svečių gynėjas Vytas Gašpuitis mušė galva, bet ant vartų linijos stovėjęs „Džiugo” gynėjas neleido kamuoliui įkristi į vartus. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Po pertraukos irgi netrūko pavojingų momentų. 82-ąją susitikimo minutę puikią progą pelnyti įvartį turėjo ir aikštės šeimininkai. Po skerso perdavimo vienas prieš „Panevėžio“ vartininką atsidūrė po keitimo aikštėje pasirodęs Povilas Malinauskas. Tačiau „Panevėžio” vartininkas atmušė iš  kelių metrų telšiškio galva smūgiuotą kamuolį. Dar po kelių minučių progą įmušti turėjo ir Mantas Budginas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį blokavo varžovų gynėjai. Kai jau atrodė, kad susitikimas baigsis be įvarčių, „Panevėžio” legionierius I. Tsyvilka gražiu smūgiu iš 20 metrų pelnė lemiamą. Teisėjas pridėjo 4 minutes, bet per jas komandos pavojingų momentų nesukūrė, tad „Džiugui” teko pripažinti svečių pranašumą minimaliu rezultatu.