„Džiugas” pakartojo savo geriausią pasiekimą LFF Taurėje
65929809_2372949262951558_6017421049107316736_n

Birželio 26 dieną Telšių „Džiugas” LFF Taurės aštuntfinalio etape namie susikovė su kita I lygos komanda – Vilniaus „Vyčio” futbolininkais. „Džiugui” pavyko įveikti varžovą rezultatu 2:1 (2:0) ir pakartoti savo geriausią pasiektą rezultatą LFF Taurėje – patekti į ketvirtfinalį.

Itin karštą dieną vykusias rungtynes aktyviau pradėjo telšiškiai ir rungtynių pradžioje keletą kartų pagrasino varžovų vartams – po pavojingo „skerso” perdavimo telšiškiai pataikė į skersinį bei atliko dar keletą pavojingų smūgių.

22 minutę po gražios ir greitos atakos Andrius Lipskis atliko perdavimą iš krašto, „Vyčio” vartininkas sužaidė neužtikrintai ir kamuolį atmušė prieš save, o šia klaida pasinaudojęs Skirmantas Rakauskas įmušė pirmąjį rungtynių įvartį – 1:0.

„Džiugas” nemažino apsukų ir toliau neleido atsikvėpti „Vyčio” gynėjams. Puikiai kamuolį sudėtingoje situacijoje susistabdęs Andrius Lipskis turėjo puikų šansą padvigubinti rezultatą, tačiau „Vyčio” vartininkas sužaidė patikimai.

36 minutę puikų perdavimą atliko visas rungtynes puikiai žaidęs „Džiugo” brazilas Leo Antonio, o puikiai kamuolį susistabdęs ir nuo varžovo atitrūkęs Davydas Arlauskis rezultatą padvigubino – 2:0.

Antrajame kėlinyje Algimanto Liubinsko auklėtiniai tradiciškai „atsibudo” ir demonstravo kur kas geresnį futbolą. Vilniečiai perėmė iniciatyvą ir kamuolio kontrolę ir pradėjo kurti vis daugiau progų. Viena tokių 62 minutę pasinaudojo „Vyčio” legionierius iš Sakartvelo Otari Kvernadze po perdavimo iš krašto nuginklavęs Kajų Urbietį ir sušvelninęs rezultatą – 2:1.

Po praleisto įvarčio telšiškiai pajuto įtampą ir neleido varžovams sukurti daugiau pavojingų progų. Taip pat verta paminėti, jog 63 minutę į aikštę „Džiugo” gretose žengė 14-metis Domantas Šluta. Tai buvo jau antrosios perspektyvaus žaidėjo sužaistos rungtynės „Džiugo” gretose.