„Džiugas” Kėdainiuose patyrė nesėkmę
32821397_813159902228605_7181848805459886080_o

Birželio 9 dieną „Džiugas” išvykoje susikovė su Kėdainių „Nevėžio” ekipa. Įnirtingose rungtynėse pergalę rezultatu 3:1 šventė šeimininkai.

Jau 25 minutę į Kėdainių futbolininkų vartus buvo skirtas 11 m. baudinys, kurį sėkmingai realizavo „Džiugo” legionierius Konstantyn Shults. Tačiau jau po 10 minučių šeimininkų legionierius rezultatą išlygino. Komandos per pertrauką į rūbines patraukė rezultatui esant 1:1.

Antrasis kėlinys prasidėjo itin aktyviai – komandos kovojo dėl kiekvieno kamuolio bei kūrė progas. Bene geriausią progą įmušti pirmieji turėjo telšiškiai, kai Andrius Lipskis pabėgo vienas prieš vartininką, kuris sugebėjo atremti smūgį. Vos po kelių minučių „Nevėžis” analogiškoje situacijoje nubaudė telšiškius – 65 minutę pasižymėjo Aretas Gėgžna. 78 minutę dar vieną įvartį pridėjus Tautvydui Amalui, tapo aišku, jog „Džiugo” futbolininkai į rungtynes greičiausiai nebegrįš.

Sekančios namų rungtynės laukia jau birželio 16 dieną – laukia nuožmi kova prieš Gargždų „Bangos” futbolininkus.