„Džiugas“ įveikė „Trakų“ B ekipą

Rugsėjo 10 dieną „Džiugas“ senojoje sostinėje žaidė prieš „Trakų“ B jaunimą. Aktyviai varžovus atakavę džiugiečiai iškovojo pergalę rezultatu 4-0. Net ir tolimuose Trakuose fanų palaikomi telšiškiai jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-0, kuomet įvarčiais pasižymėjo Edvinas Jasaitis ir atakos smaigalyje atsidūręs gynėjas Adomas Mika. Antrajame kėlinyje į varžovų vartus buvo paskirtas ir 11 m. baudinys, kurį sėkmingai realizavo Davydas Arlauskis, o ketvirtą įvartį paskutinę pridėto laiko minutę smeigė po keitimo aikštėje pasirodęs Tomas Birškys, sėkmingai atitrukęs nuo varžovų gynėjo ir nuginklavęs vartininką ketvirtą kartą.

Iki sezono pabaigos likus 6 rungtynėms, ši pergalė džiugiečiams yra ypatingai svarbi. Sekančios rungtynės laukia jau rugsėjo 15 dieną – į Telšius atvyks Tauragės „Tauro“ futbolininkai, tad visus ištikimiausius gerbėjus kviečiame palaikyti komandą prieš svarbiausių kovų metą – jau rugsėjo 23 dieną į Telšius atvyks pavojingas FK „Panevežys“, o spalio 1 dieną – taip pat dėl medalių kovojanti FK „Palanga“. Spalio 6 dieną „Džiugas“ vyks į Alytų, kur kausis su šiuo metu turnyrinės lentelės kaimye esančia DFK „Dainava“. Būtent šios kovos nulems didžiąją dalį Telšių „Džiugo“ likimo šių metų LFF I lygos pirmenybėse, tad dabar kaip niekad reikia sirgalių palaikymo!