„Džiugas” įveikė „Pakruojo” futbolininkus
65533863_1092087134335879_2013528853602893824_n

Birželio 30 dieną Telšių centriniame stadione buvo sužaistos I lygos 14 turo rungtynės tarp Telšių „Džiugo” ir FC „Pakruojo” futbolininkų. Rungtynes laimėjo telšiškiai rezultatu 4:0 (0:0).

Rungtynės prasidėjo nuo žvalgybos – abi komandos kontroliavo kamuolį daugiausia aikštės viduryje. Kompaktiškai gynybines pozicijas užėmę „Pakruojo” futbolininkai neleido „Džiugui” kelti didesnio pavojaus prie savų vartų.

Viso pirmojo kėlinio metu komandos realių progų įmušti įvartį nesukūrė. Abiejų komandų futbolininkai apsikeitė nepavojingais smūgiais.

Visai kitoks buvo antras kėlinys – 48 minutę po Eriko Vainoro aukšto perdavimo „Džiugo” legionierius iš Ukrainos Konstantinas Šulcas smūgiu galva išvedė telšiškius į priekį – 1:0.

Jau 52 minutę po to paties Konstantino Šulco aukšto perdavimo iš krašto savo pirmąjį įvartį „Džiugo” gretose šį sezoną smūgiu galva įmušė ir Deividas Šiuša – 2:0.

„Džiugas” ir toliau nemažino apsukų ir neleido varžovų gynėjams atsikvėpti, o 59 minutę Telšių centriniame stadione susirinkę sirgaliai ir vėl stojosi iš savo vietų. Andrius Lipskis smūgiavo iš toli, o neužtikrintai sužaidęs „Pakruojo” vartininkas atmušė kamuolį prieš save ir taip leido Davydui Arlauskiui įmušti trečiąjį įvartį – 3:0. Tai buvo jau ketvirtasis puikią formą demonstruojančio „Džiugo” kapitono įvartis per paskutines 3 rungtynes I lygoje ir LFF Taurėje.

Rungtynių tempui kiek aprimus „Džiugo” treneris Marius Šluta į aikštę išleido keletą jaunesnių futbolininkų, „Džiugo” gretose debiutavo ir naujas vartininkas Povilas Survila.

85 minutę po Skirmanto Rakausko atmetimo Andrius Lipskis smūgiu iš už baudos aikštelės įmušė dar vieną įvartį – 4:0. Tai buvo jau devintasis Andriaus įvartis šiame sezone.

Sekančias, paskutines I rato rungtynes džiugiečiai žais liepos 3 dieną Vilniuje prieš vietos „Žalgirio” B futbolininkus. Rungtynės prasidės 18 valandą 30 minučių.