„Džiugas” įveikė „Jonavą”
61912406_1070983296446263_6354398341995954176_n

Rugpjūčio 10 dieną Jonavoje buvo žaidžiamos 19 turo rungtynės, kuriose susitiko vietos FK „Jonava” ir Telšių „Džiugas”. Užtikrintai sužaidę telšiškiai nugalėjo rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje arčiau įvarčio buvo šeimininkai – 27 minutę progą turėjo „Jonavos” puolėjas Robertas Ratkevičius, tačiau jo smūgį atrėmė Povilas Survila.

34 minutę po pakelto kampinio ir smūgio galva kamuolys atsitrenkė į „Džiugo” vartų skersinį.

Jau kitoje atakoje pavojingai atsakė ir „Džiugas” – Skirmanto Rakausko tolimą smūgį atrėmė „Jonavos” vartininkas.

Antrasis kėlinys iš kart prasidėjo efektingai – jau 46 minutę krito pirmasis įvartis. Konstantinas Šulcas atliko „skersą” perdavimą į „Jonavos” baudos aikštelę, po keitimo antrajame kėlinyje pasirodęs Rokas Lazdinauskas akrobatiniu šuoliu „ištraukė” kamuolį nuo išėjimo į užribį, o Andrius Lipskis itin tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą užbaigė puikią ataką ir išvedė „Džiugą” į priekį – 1:0.

50 minutę dar vieną puikią progą turėjo Skirmantas Rakauskas, tačiau po K. Šulco „skerso” perdavimo į vartus kamuolio nukreipti nepavyko.

67 minutę Skirmantas Rakauskas varžovų pusėje perėmė kamuolį ir pamatęs, jog varžovų vartininkas toli nuo vartų, pabandė smūgiuoti iš toli, tačiau efektingo įvarčio įmušti nepavyko.

85 minutę dar kartą suklydę jonaviečiai buvo nubausti – kamuolį perėmęs Leo Antonio perdavė jį Rokui Lazdinauskui, pastarasis – Skirmantui Rakauskui kuris įmušė antrąjį įvartį – 2:0.

92 minutę šeimininkai rezultatą sušvelnino – akimirką koncentraciją praradę „Džiugo” gynėjai neuždengė Lauryno Stonkaus, kuris nuginklavo „Džiugo” vartininką.

Netrukus rungtynės baigėsi, o po šios pergalės „Džiugas” sugrįžo į pirmą turnyrinės lentelės vietoje, aplenkęs šiame ture Vilniaus „Vyčiui” rezultatu 3:0 pralaimėjusią Gargždų „Bangą”. Dabar „Džiugas” savo sąskaitoje turi 42 taškus, Gargždų „Banga” ir Kėdainių „Nevėžis” – 41. Sekančios rungtynės laukia rugpjūčio 19 dieną Gargžduose prieš „Bangą”.