„Džiugas” iškovojo dar vieną pergalę išvykoje
60593633_2230342500386056_4848893720700911616_n

Gegužės 15 dieną LFF I lygoje startavo 8 turas, o centrinėse rungtynėse Vilniuje Telšių „Džiugas” rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Vilniaus „Vyčio” futbolininkus.

Klampiose rungtynėse abejoms komandoms progas kurti sekėsi sunkiai, tad žaidimas daugiausia vyravo aikštės viduryje. Pirmajame kėlinyje abejos komandos demonstravo kibią gynybą ir rimtesnių progų tiek šeimininkai, tiek svečiai nesukūrė.

Antrojo kėlinio pradžioje įvyko, kaip vėliau paaiškėjo, rungtynes nulėmęs momentas. 52 minutę „Džiugas” perėmė kamuolį ir surengė kontraataką, kurios metu Konstantinas Šulcas smūgiavo iš toli. „Vyčio” vartininkas Karolis Čirba sužaidė neužtikrintai ir kamuolio nesugavo, o tuo pasinaudojęs „Džiugo” puolėjas Skirmantas Rakauskas nukreipė kamuolį į vartus – 1:0. Išlaukę savo progos „Džiugo” futbolininkai ir toliau koncentravosi į gynybą ir tai darė sėkmingai. „Vyčiui” ir toliau nesisekė kurti pavojingų momentų, o bene vienintelę realią progą šeimininkai turėjo 84 minutę, tačiau Manto Makutinovičiaus smūgis skriejo šalia telšiškių vartų.

Per likusį laiką „Džiugas” sėkmingai gynėsi, neleido šeimininkams susikurti daugiau progų ir išplėšė dar tris sunkius taškus.

Po šios pergalės „Džiugas” kartu su Gargždų „Bangos” klubu išlieka turnyrinės lentelės viršuje su 19 taškų, nuo artimiausių persekiotojų atsiplėšdami 5 taškais.

„Džiugas” daug laiko poilsiui neturės kadangi jau sekmadienį, gegužės 19 dieną laukia dar viena tolima išvyka – Širvintų stadione išvykos rungtynių maratoną baigsime rungtynėmis su Vilniaus „Riterių” B ekipa.