„Džiugas” ir „Hegelmann” pasidalino po tašką
67748460_1118208491723743_2637486863253766144_n

Trečiadienį Telšiuose buvo sužaistos atidėtos 17 turo rungtynės. Nors telšiškiai pirmavo nuo pirmo kėlinio pabaigos, svečiai rungtynių gale rezultatą išlygino – 1:1.

Rungtynes aktyviau pradėję svečiai pradžioje kontroliavo kamuolį ir spaudė telšiškius. Jau 10 minutę į „Džiugo” vartus teisėjas Lukas Jonušis paskyrė itin kontroversišką 11 m. baudinį. Jo realizuoti stojęs „Hegelmann” atstovas Lukas Odincovas smūgiavo netiksliai ir nepataikė į vartus.

Po šio epizodo kauniečiai ir toliau nemažino apsukų. Po vienos standartinės padėties kamuolys atsitrenkė į „Džiugo” vartų virpstą.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje savo progas susikūrė ir „Džiugas”, tačiau Davydo Arlauskio smūgį iš baudos aikštelės prieigų atrėmė „Hegelmann” vartininkas.

45 minutę po eilinės standartinės padėties prie svečių vartų Skirmantas Rakauskas po sumaišties baudos aikštelėje išvedė „Džiugą” į priekį – 1:0.

Antrąjį kėlinį „Džiugas” pradėjo itin aktyviai – savo progas pasižymėti turėjo Andrius Lipskis ir Konstantinas Šulcas, tačiau ir vėl užtikrintai žaidė „Hegelmann” vartininkas.

Dar vienas itin daug aistrų sukėlęs epizodas įvyko 78 minutę – po kampinio „Džiugo” legionierius iš Ukrainos Konstantinas Šulcas puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas Lukas Jonušis įžvelgė pastarojo pražangą ir įvarčio neįskaitė (Epizodo pakartojimą galite rasti mūsų „Facebook” puslapyje).

92 minutę kauniečiai rezultatą išlygino – po aukšto perdavimo ir kovos „antrajame aukšte” kamuolys nukrito Justui Česnavičiui. „Vienas prieš vieną” prieš vartininką išbėgęs „Hegelmann” atstovas nesuklydo – 1:1

Teisėjas Lukas Jonušis netrukus paskelbė rungtynių pabaigą – „Džiugas” po šių rungtynių lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, dviem taškais atsiliekantis nuo Gargždų „Bangos”.

Jau šį šeštadienį telšiškiai keliaus į Jonavą, kur žais prieš vietos FK „Jonavos” ekipą.