Dvikova su Tauragės „Tauru“ baigėsi lygiosiomis
taur

Rugsėjo 15d. „Džiugas“ priėmė svečius iš Tauragės  – „Tauro“ komandos futbolininkus. Varžybose abi komandos atrodė kiek „prigesusios“, trūko iniciatyvų ir užbaigtumo, tad net ir paskutinę rungtynių minutę švieslentėje tebedegė rezultatas 0-0.  Mačas prasidėjo ne kokia gaida „Džiugui“: jau 4-ą minutę vienas iš „Tauro“ žaidėjų pavojingai atakavo telšiškių vartus, tačiau šioje situacijoje puikiai sužaidė vartininkas Ronaldas Grižas. Maždaug 15-ą minutę visus varžybų dalyvius ir žiūrovus sukrėtė bene skaudžiausias tos dienos incidentas, kai susižeidė ir ant vejos nukrito telšiškis Rolandas Leščius. Į aikštę reanimobiliu atskubėję medikai konstatavo kojos traumą ir išgabeno futbolininką ant neštuvų. Toliau pirmasis kėlinys, net ir su pridėtomis 11 minučių, slinko be įspūdingesnių momentų. Vieną iš pavojingesnių epizodų „Džiugui“ pavyko sukurti 55-ą minutę.  Tačiau tada prieš pat vartus atsidūrusiam Adomui Mikai skirtą kamuolį iš aikštės vos išmušti pavyko vienam iš „Tauro“ gynėjų. Iškart po to sekė dar vienas telšiškių smūgis  galva vartų link, gaila, kad šiek tiek per aukštai. Iki rungtynių pabaigos dar sekė keletas aštresnių epizodų, tačiau iki jų rezultatyvaus išpildymo pritrūkdavo tikslumo bei vienas kito pastebėjimo aikštėje. Taigi sirgaliams tą vakarą teko tenkintis tik gražiu oru, o ne gražiu rezultatu švieslentėje.

Telšių „Džiugas“ – Tauragės „Tauras“ 0-0