Draugiškose rungtynėse telšiškiai įveikė latvius
51882852_998636140347646_3806042121832497152_o

Kovo 2 dieną Telšių dirbtinės dangos stadione naujam sezonui besiruošiantys „Džiugo” futbolininkai rezultatu 3:0 įveikė Rygos JDFS „Alberts” komandą iš Latvijos. Rygiečiai, kurie taip pat ruošiasi Latvijos I lygos pirmenybėms praėjusį sezoną Latvijoje užėmė 10 vietą.

„Džiugas” nuo pat pirmų minučių kontroliavo rungtynių eigą ir naudodami „presingą” neleido varžovams ilgai užsibūti su kamuoliu.

Nors telšiškiai sukūrė daug progų, pasižymėti pavyko tik įpusėjus pirmajam kėliniui – po Deivido Šiušos reidu dešiniuoju kraštu ir „skerso” į baudos aikštelę perdavimą „uždarė” Andrius Lipskis.

Antrajame kėlinyje telšiškiai įmušė dar du įvarčius. Sužaidus kiek daugiau nei 20 min. Andrius Lipskis nuginklavo latvių vartininką „vienas prieš vieną”, o dar po 10 min. Konstantinas Šulcas galingu smūgiu iš už baudos aikštelės pelnė trečiąjį „Džiugo” įvartį.

Verta paminėti, jog besibaigiant rungtynėms antrą geltoną kortelę gavo Skirmantas Rakauskas.

„Džiugui” dėl traumos šiose rungtynėse dar negalėjo padėti ir Marius Papšys.

Sekančios rungtynės – kovo 9 dieną Rygoje prieš „Auda” ekipą.