„Banga“ nepasipriešino „Džiugui“

Birželio 16 dienos popietę Telšių centriniame stadione susikovė du nuožmūs pastarųjų sezonų oponentai – „Džiugas“ ir Gargždų „Banga“. Nuaidėjus finaliniam švilpukui „Džiugas“ iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Rungtynės prasidėjo aktyviai – telšiškiai aktyviai presingavo oponentus jų aikštės pusėje ir pirmąsias 20 minučių daugiau laiko praleido su kamuoliu. 25 minutę po puikaus Eriko Vainoro reido ir perdavimo iš dešiniojo krašto Benas Anisas stipriu smūgiu nukreipė kamuolį į svečių vartus. Po pelnyto įvarčio žaidimas persikėlė į aikštės vidurį, o komandoms pirmajame kėlinyje daugiau progų įmušti sukurti nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje teisėjas skyrė 11 m. baudinį į telšiškių vartus – nesusikalbėję Ronaldas Grižas ir gynėjai praleido „Bangos“ puolėją Roką Krušnauską, kuris buvo pargriautas baudos aikštelėje. Tačiau išlyginti rezultatą svečiams nepavyko, kadangi Ronaldas Grižas atrėmė neužtikrintą Aurimo Skurdelio smūgį.

71 minutę po puikios atakos ir rezultatyvaus Andriaus Lipskio perdavimo po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Mariui Šlutai beliko tik nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Nors per likusį laiką svečiai turėjo galimybę sušvelninti rezultatą, rungtynės baigėsi telšiškių pergale rezultatu 2:0

Sekančios rungtynės laukia birželio 24 dieną – „Džiugas“ išvykoje žais su Utenos „Uteniu“.