Atkakliose rungtynėse – „Džiugo“ pergalė Šilutėje

Spalio 15 dienos popietę Šilutės stadione, „Džiugas“, aktyviai palaikomas gausiai atvykusių sirgalių, sunkiose rungtynėse rezultatu 3:1 įveikė Šilutę ir dar nepraranda vilties iškovoti bronzos medalį. Kaip ir tikėtasi, „Džiugas“ aktyviau pradėjo rungtynes ir jau 7 minutę įvartį pelnė Tomas Birškys. Įmušus pirmąjį įvartį telšiškiai nemažino apsukų ir sukūrė aibę progų, tačiau realizuoti jų nepavyko. Antrajame kėlinyje, po pražangos prieš pat „Džiugo“ baudos aikštelę, rezultatyviausias „Šilutės“ futbolininkas puikiu smūgiu nuginklavo Ronaldą Grižą. Įtampą rungtynėse augo: nors „Džiugas“ ir kontroliavo rungtynių tempą, į atakas leidosi ir šilutiškiai. Tačiau 76 minutę po kvailos „Šilutės“ žaidėjo pražangos prieš Edviną Jasaitį baudos aikštelėje, Tomas Birškys realizavo 11 m. baudinį, o 80 minutę pelnė dar vieną įvartį į „Šilutės“ vartus ir taip nulėmė rungtynių baigtį. Taip pat verta pažymėti, jog šiose rungtynėse debiutavo po keitimo pasirodęs, vos 15 metų turintis telšiškis Rokas Aušinskis. Po šios pergalės „Džiugas“ pakilo į 5 vietą, o sekančiose ir paskutinėse rungtynėse šeštadienį vyks į Klaipėdą, kur susitiks su artimu konkurentu – neblogą formą demonstruojančiu Klaipėdos FK „Koralu“. Kviečiame palaikyti komandą paskutinėse sezono rungtynėse!

„Šilutė“ 1-3 „Džiugas“

LFF I lyga, 29 turas, 2017-10-14

7′ Tomas Birškys [0-1]

57′ Julius Kasperavičius [1-1]

76′ Tomas Birškys [1-2]

80′ Tomas Birškys [1-3]