19 turas: rungtynių apžvalga
dsc_0602_001_1600x1200_0_1-1024x683

Jau šeštadienį „Džiugas” vyks į Jonavos miestą, kur 19 turo rungtynėse susitiks su vietos FK „Jonavos” ekipa.

Jonaviečiai šiuo metu turnyrinėje lentelėje yra įsitvirtinę 4 pozicijoje su 30 taškų. „Jonava” dviem taškais lenkia artimiausią persekiotoją Alytaus „Dainavą” bei aštuoniais taškais atsilieka nuo Kėdainių „Nevėžio”.

„Jonava” po pertraukos savojo žaidimo kol kas neranda. Komanda patyrė du pralaimėjimus namie – 2:3 prieš „Kupiškį” ir 0:3 prieš „Vilnių”, tad galime neabejoti, jog jonaviečiai rungtynėse prieš „Džiugą” sieks reabilituotis prieš savuosius žiūrovus.

Per trumpą vasaros pertrauką „Jonavoje” įvyko keletas permainų. Komanda paskelbė apie tris naujokus – Luką Pangonį, žaidusį JAV, Laimoną Jurevičių, praeityje žaidusį Kauno „Stumbre” bei rusą Leo Čaukiną, atvykusi iš Kaliningrado.

Rezultatyviausi žaidėjai „Jonavos” komandoje yra Laurynas Stonkus, Paulius Osauskas bei Kamranas Guliyevas. Visi jie įmušo po 6 įvarčius.

Drausminga gynyba pasižyminti „Jonava” su „Džiugu” pirmosiose tarpusavio rungtynėse šiame sezone pasidalino po tašką – rungtynės Telšiuose baigėsi rezultatu 0:0.

Rungtynės Jonavoje šeštadienį prasidės 18 valandą. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti per futbolo.tv kanalą.