Sugrįžimas į centrinį stadioną pažymėtas pergale
32882583_813160095561919_7759115005865230336_o

Lietingą gegužės 18 vakarą telšiškiai po ilgos pertraukos pravėrė Telšių centrinio stadiono duris, kuriame „Džiugo” futbolininkai įveikė Nacionalinės futbolo akademijos jaunimą rezultatu 1:0.

Nors „Džiugas” pirmajame kėlinyje ne kartą rimtai grasino varžovų vartams, švieslentėje iki pertraukos degė nuliai. Pralaužti jaunųjų varžovų gynybą telšiškiams pavyko tik antrajame kėlinyje – 55 minutę po pakelto kampinio ir sumaišties baudos aikštelėje į savus vartus kamuolį nukreipė varžovų vartininkas Povilas Survila.

Po įvarčio rungtynėse ir toliau netrūko pavojingų epizodų prie abiejų vartų, tačiau „Džiugui” pavyko išlaikyti persvarą ir iškovoti pergalę rezultatu 1-0. Po šios pergalės telšiškiai pakilo į 8 turnyrinės lentelės poziciją.

Sekančios rungtynės laukia jau gegužės 24 dieną. „Džiugo” laukia sunki išvyka pas principinį pastarųjų sezonų varžovą – šiemet I lygoje lyderiaujančią Alytaus „Dainavą”.