Žemaičių meška bunda. FC „Džiugas“ – Naujųjų metų dėlionė

Lietuvos futbolo vandenyno paviršiuje štilis, bet jo gelmėse vyksta intensyvus darbas. Komandos administracija nuo gruodžio mėnesio dėlioja naujojo sezono mozaiką.
FC „Džiugas“ žaidėjai į pirmą treniruotę rinksis sausio 29 dieną. Komandos vairininku išliks Vijunas Vasiliauskas. Dar vyksta derybos su komandos senbuviais, klubas stengsis išlaikyti buvusį branduolį, todėl apie žaidėjus kurie liks klube ir naujokus informuosime artimiausiomis savaitėmis. Smalsiausiems atskleisime tris žaidėjus, kurie apsisprendė likti. Tai Andrius Lipskis, Ronaldas Grižas ir Tomas Birškys.
Vasario viduryje planuojama pradėti draugiškų rungtynių ciklą. Pasiruošimo metu futbolininkai jėgas išbandys ir kaimyninės šalies aikštyne. Kovo mėnesį laukia tradicinis Žemaitijos taurės turnyras, kuris ir turėtų užbaigti pasiruošimo ciklą.
Šiais metais FC „Džiugas“ didelį dėmesį skirs savo ištikimiems sirgaliams. Nauji projektai ir iniciatyvos turėtų sustiprinti bendruomenę ir atnešti daug džiugių akimirkų visiems futbolo mylėtojams.
Pirmos lygos čempionato startas planuojams kovo mėnesio pabaigoje.
Nepamirškite mūsų mažųjų pasirodymų, palaikykite juos, tai futbolo, mūsų bendruomenės ateitis.