Vilniečiams nepavyko atsirevanšuoti prieš „Džiugą“
13317048_483606031850662_4520225709538396087_o

Šeštadienį vyko LFF I lygos 24 turo varžybos. Šiame ture „Džiugui“ teko susitikti su jau pirmame rate galingai nugalėtu „Vilniaus Vyčiu“, tik jau ne namų aikštėje. Būtent todėl ši komanda labai norėjo telšiškiams atsirevanšuoti ir šias varžybas žūt būt laimėti. Tačiau planai nuėjo perniek, nes „Džiugas“ ir vėl aikštėje užkūrė tikrą pirtį ir ,po dramatiškos kovos, rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3. Jau 3‘ varžybų minutę „Vilniaus Vytis“ sukūrė pirmąją savo ataką, tačiau vartų konstrukcija ir J. Van de Corput neleido jai baigtis telšiškiams nepalankia linkme. 7‘ minutę progą pasižymėti turėjo T. Gražiūnas. Po to sekė dar keletas „Vyčio“ atakų, tačiau „Džiugo“ gynėjai ir nepakartojamasis J. Van de Corput iki pat pirmojo kėlinio pabaigos saugojo vartus nepriekaištingai. 34‘ minutę pats vienas link vilniečių vartų iš kairiojo krašto prasiveržė D. Gineitis, o jo stiprų stipriai smūgiuotą kamuolį sustabdė tik priešininkų vartininko ranka. 43‘ minutę R. Leščiaus ir M.Vasiliausko tandemas atitaisė visas pirmajame kėlinyje padarytas žiemaičių puolimo klaidas – kamuolys nuo M.Vasiliausko kojos suspurdėjo tinkle .
Antrą kėlinį žemaičiai atidarė dar viena galinga ataka, nuo kurios „Vytį“ ir vėl vos beišgelbėjo vartininkas. Tačiau už dešimties minučių niekas nuo įvarčio neišgelbėjo „Džiugo“. 54‘ minutę „Vilniaus Vyčio“ kapitonas Tadas Gražiūnas po Ramūno Radavičiaus perdavimo nuo kampinio gairelės galva įmušė įvartį ir išlygino rezultatą. Netrukus „Vilniaus Vyčio“ žaidėjai džiaugėsi ir antru įvarčiu. Ir vėl po kampinio, ir vėl T.Gražiūnas, tiesa, šį kartą pagrindinis vilniečių gynėjas atliko perdavimą, kurį uždarė A. Skuratovičius. Tačiau telšiškių entuziazmo tai nė kiek nesumažino. Atvirkščiai, atrodė, kad „Džiugas“ užsidegė nauja ugnimi, o jau 60‘ minutę V. Viktoravičius galva sušaudė vilniečių vartus ir visą gynybą. Po tokio smūgio „Vilniaus Vyčio“ žaidimas gerokai sustojo, o „Džiugas“ toliau ramiai ir užtikrintai dirbo. 80‘ minutę M.Vasiliauskas taip pat visiškai ramiai, bet galingai šovė kamuolį į „Vilniaus Vyčio“ vartų devyniukę . Atrodė, kad rungtynės jau laimėtos, tačiau „Džiugui“ ir vėl koją pakišo tos apgaulingos, papildomai pridėtos minutės. Būtent per jas A. Skuratovičius tiksliu smūgiu išlygino rezultatą ir tiesiai iš nagų išplėšė „Džiugui“ pergalę.
Artimiausios rungtynės rugsėjo 20d. prieš „Žalgirio B“ komandą ir rugsėjo 24 d. prieš „DFK Dainavą“. Kviečiame palaikyti!
LFF I lyga, 24 turas, 2016-09-17
„Vilniaus Vytis“ – Telšių „Dziugas“ 3-3
43‘ Martynas Vasiliauskas [1-0] 54‘ Tadas Gražiūnas [1-1] 59‘Artur Skuratovič [1-2] 60‘ Vaidas Viktoravičius [2-2,
80‘ Martynas Vasiliauskas [3-2] 91‘Artur Skuratovič [3-3,