Telšiškiai namuose laimėjo prieš „Žalgirio“ dublerius
img_2893-copy

Atkeltose 23 turo rungtynėse, kurios buvo žaidžiamos antradienį (rugsėjo 20 dieną), „Džiugas“ sugebėjo apsiginti bei laimėti  rezultatu 2-0 prieš Vilniaus „Žalgirio“ B komandą.

„Džiugą“ į priekį savo taikliu smūgiu jau 14‘ minutę išvedė Marius Šluta. Žalgiriečiai gynėsi ir sukurdavo vieną kitą progą ir prie „Džiugo“ vartų, tačiau nė vienos iš jų neišpildydavo iki galo. Tad pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1-0.Antrą kėlinį telšiškiai ir vėl pradėjo užtikrintai. Jau 52‘ minutę rezultatą padvigubino komandos kapitonas Andrius Lipskis. Žemaičiam pavyko apsiginti iki pat rungtynių pabaigos, tiesa, neapsieita be geltonų kortelių – 67‘ minutę tokią gavo Martynas Vasiliauskas, o 70‘ Vaidas Viktoravičius. Tačiau jos įgavo prasmę, kai rungtynės baigėsi, o švieslentėje degė rezultatas 2-0 „Džiugo“ naudai.

Artimiausios namų rungtynės bus žaidžiamos jau rugsėjo 24 dieną 14 h, prieš viena pozicija aukščiau turnyrinėje lentelėje stovinčią „DFK Dainavą“. Kviečiame palaikyti savo miesto komandą!

Telšių „Džiugas“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 2-0