Rungtynės prieš „Šilutę“ „Džiugui“ susiklostė ypač nesėkmingai
fb_img_1476607462894

Trečiadienį Telšių miesto stadione vyko atidėto LFF I lygos 21 turo varžybos. Čia susitiko svečių komanda „Šilutė“ ir šeimininkai „Džiugo“ futbolininkai, kuriem šios rungtynės susiklostė ypač nesėkmingai – du žaidėjai paliko aikštę po raudonų kortelių, o rungtynių pabaigoje švieslentėje degė rezultatas 4-1 svečių naudai.Pirmasis kėlinys vystėsi ganėtinai blankiai iki 36‘ minutės, kai po vartininko J. Van De Corput pražangos teisėjas skyrė „Šilutei“ 11 metrų baudinį, o komandos kapitonas D.Siurblys jį realizavo. 41‘ minutę geltoną kortelę užsidirbo D.Gineitis.
Atrodė, kad antras kėlinys prasidėjo geriau. „Džiugas“ surengė keletą pavojingų atakų, o tada 65‘ minutę V.Viktoravičius smeigė kamuolį į vartus išlygindamas rezultatą. Tačiau tai, kas dėjosi toliau, įmanoma apibūdinti tik kaip betvarkę. 75‘ minutę raudona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės pašalintas T.Rapalavičius. Lygiai už minutės akivaizdžiai tuo nepatenkintas T.Vyšniauskas nesusitvardė ir savo replikomis uždirbo dar vieną raudoną kortelę bei taip pat paliko aikštę. Tada „Šilutės“ kapitonas D. Siurblys realizavo baudos smūgį ir išvedė savo komandą į priekį. Nelygiomis jėgomis žaidžiančiam „Džiugui“ sunkiai sekėsi atsilaikyti. 80‘ minutę dar vieną kamuolį į telšiškių vartus pasiuntė M.Golubovskis, o 85‘ dar pasižymėjo E.Mickevičius.
Paskutines šio sezono rungtynes „Džiugas“ žais spalio 23 d. prieš Kauno ,,Kauną”.
Šilutės „Šilutė“ – Telšių „Džiugas“ 4-1
LFF I lyga, 21 turas, 2016-10-12
46‘ Donatas Siurblys [1-0] 65‘ Vaidas Viktoravičius [1-1] 77‘ Donatas Siurblys [2-1] 80‘ Martynas Golubovskis [3-1] 85‘ Ernestas Mickevičius [4-1]