Po atkaklių rungtynių „Džiugui“ nepavyko palaužti Gargždų „Bangą”
fb_img_1475312212747

Penktadienį Gargždų miesto stadione, krentant rudeniškai dulksnai, LFF I lygos 27 ture susitiko aikštės šeimininkai Gargždų „Banga“ bei svečiai iš Žemaitijos- Telšių „Džiugas“. Po atkaklios kovos pastariesiems teko rezultatu 1-0 nusileisti namų komandai.
Pirmieji iniciatyvos ėmėsi telšiškiai. Pirmą gerą progą išvesti komandą į priekį turėjo Vaidas Viktoravičius, tačiau po smūgio galva kamuolys pataikė į vartų virpstą. Dar vienos progos neišnaudojo Marius Šluta, kuris atsidūrė vienas prieš vartininką ir smūgiavo. Deja, kamuolys ir vėl nuskriejo ne ten, kur reikėjo, t.y. už vartų. Už kelių minučių įvarčio vos neišplėšė Eduard Serbul, bet „Bangos“ vartininkas laiku paliko vartus ir pasiėmė kamuolį. Net dviems „Džiugo“ žaidėjams, Rolandui Leščiui ir Vaidui Viktoravičiui , pirmas kėlinys susiklostė ypač nesėkmingai, nes dėl traumų teko palikti aikštę.
Antrajame kėlinyje „Banga“ ėmėsi iniciatyvos ir žaidimas išsilygino. Matyt, „Džiugas“ gargždiškiams atidavė per daug kontrolės, nes 76‘ minutę Karoliui Urbaičiui pavyko išvesti „Bangą“ savo taikliu smūgiu į priekį. 79‘ minutę raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo pašalintas Gargždų „Bangos“ kapitonas Aurelijus Staponka. Paskutinį šansą t.y. baudos smūgį gavo „Džiugo“ kapitonas Andrius Lipskis, tačiau kamuolys pataikė į vartų virpstą, o mačas baigėsi rezultatu 1-0.

Gargždų „Banga“ – Telšių „Džiugas“ 1-0