Išvykoje žaidusiems telšiškiams nepavyko įrodyti pranašumo prieš „Panevėžį“
14232556_524908091053789_299457535997544456_n

Rugsėjo 10 dieną Telšių „Džiugas“ vyko į Panevėžį, kur vyko Lietuvos Futbolo Federacijos pirmos lygos 24 turo varžybos. Deja, aikštės šeimininkai tą dieną sužaidė geriau. Rungtynių pabaigoje švieslentėje degė rezultatas 4-1 „Panevėžio“ naudai.
Pirmoji rimtesnė proga 7-ąją minutę pasitaikė pavojingai prasiveržus Tadui Markevičiui, tačiau atlikti tikslaus smūgio nepavyko. 13‘ minutę „Džiugui“ pavyko sukelti primą rimtesnę ataką prie Panevėžio vartų, kampinio metu neužtikrintai kamuolį iš kumščiavęs M.Suvaizdis atidavė kamuolį, tačiau ataką atrėmė vartininkas. Telšiškiai smūgiavo pakartotinai ir sugebėjo pergudrauti vartininką, tačiau vietoje buvęs „Panevėžio“ gynėjas ir vėl spėjo likviduoti pavojų. Sužaidus 36 minutes „Džiugo“ buvo pargriautas E.Tamulevičius. Su teisėjo sprendimų skirti baudos smūgį nesutiko Davydas Arlauskis, kuriam buvo parodyta geltona kortelė, tačiau diskusijoms nenurimus teisėjas dar kartą nubaudė D.Arlauskį parodydamas raudoną kortelę. Baudos smūgio metu, Manto Savėno smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Ir vis dėlto, nors per pirmąjį kėlinį nė vienai komandai nepavyko pasųsti kamuolio į vartus, „Džiugui“, su V.Viktoravičiumi priešakyje, tai pavyko per pridėtą laiką. Kėlinys baigėsi rezultatu 1-0 „Džiugo“ naudai.Po pertraukos į aikštę telšiškiai sugrįžo nusiteikę kovingai, tačiau, matyt, panevėžiečiai sugrįžo nusiteikę kovingiau. 47‘ rungtynių minutę smūgiu į tolimąjį vartų kampą įvartį įmušė A.Ribokas – 1:1. „Džiugas“ stengėsi atsilaikyti, tačiau panevėžiečiai į priekį išsiveržė 63‘ rungtynių minutę. Pasižymėjo po keitimo pasirodęs V.Giedraitis – 2:1. Po to „Džiugas“ turėjo dar vieną progą išsiveržti į priekį, tačiau kamuolys nuskrido virš vartų. Po kampinio 76‘ rungtynių minutę dublį pelnė V.Giedraitis, kuris pasinaudojo sumaištimi varžovų baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į vartus – 3:1. Galutinį tašką rungtynėse padėjo Ž.Banys, kuris 88-ąją minutę pasiuntė dar vieną kamuolį į „Džiugo“ vartus – 4:1.
Artimiausios „Džiugo“ rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 17 dieną prieš „Vilniaus Vytį“, o rungtynės namuose rugsėjo 20d., 17h prieš „Žalgirio B“ komandą. Kviečiame palaikyti!
Panevėžio „Panevėžys“ – Telšių „Džiugas“ 4:1(0:1)
LFF Pirma 24 turas, 2016-09-10
45` [0:1] Vaidas Viktoravičius
47` [1:1] Arnas Ribokas
63` [2:1] Vilius Giedraitis
76` [3:1] Vilius Giedraitis
88` [4:1] Žilvinas Banys