„Džiugas“ neatsilaikė prieš „Žalgrio“ puolimą
FB_IMG_1463345002934

Aštuntajame Pirmos lygos ture „Žalgirio“ B komanda savo stadione rezultatu 2-1 nugalėjo Telšių „Džiugą“. Telšiškiams tai buvo kova, kuri galėjo nulemti jų įsitvirtinimą trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau „Žalgirio“ B futbolininkai neleido to padaryti.
Pirmąsias 20 rungtynių minučių žaidimas vyko pasyviai, daugiausia aikštės viduryje. Iki 25-tos minutės abi komandos žaidė be progų išsiveržti į priekį, kol saugas A.Lipskis uždirbo savo komandai 11 metrų baudinį ir pats jį realizavo. „Džiugas“ neilgam išsiveržė į priekį. Jau 27-tą minutę „Žalgirio“ puolėjui J.Momkui pavyko suskaldyti telšiškių gynybą ir smeigti kamuolį į vartus. „Džiugiečių“ džiaugsmui, J.Momkus tai padarė būdamas nuošalėje. Tačiau jau 41-ąją minutę Momkui pavyko atsigriebti ir realizuoti savo komandos draugo A.Valvonio uždirbtą 11 metrų baudinį bei taip išlyginti rezultatą.
52-ą minutę labai pavojingą ataką surengė 91 „Žalgirio“ B numeris A.Gončarenko ir 75 numeris E.Stočkūnas. „Žalgiris“ B stengėsi neapleisti priešininkų komandos vartų ir neatiduoti jiems žaidimo kontrolės. 61-ą minutę „Džiugo“ futbolininkus sudrebėti privertė stiprus saugo D.Romanovskij smūgis, bet kamuolys nuskriejo tiesiai į vartininko J. Van de Corput rankas. 63-ią minutę sekė dar vienas greitas J.Momkaus prasiveržimas link vartų. Tačiau „Džiugas“ nepasidavė – 83-ią minutę virš vartų labai pavojingai smūgiavo R.Lekiatas. 85-tą minutę puikią progą įmušti turėjo V. Viktoravičius, „neuždaręs“ puikiaus R.Leščiaus perdavimo, o jau 86-tą minutę rezultatu 2-1 į priekį išsiveržti pavyko „Žalgiriui“ – J.Momkus savo agresyviu žaidimu trečią kartą nuginklavo priešininkų vartininką. Paskutinę minutę „Džiugas“ dar uždirbo kampinį, tačiau jis nieko nebenulėmė. Mačas pasibaigė rezultatu 2-1 ir „Žalgiris“ B nutraukė 4 iš eilės laimėtų „Džiugo“ varžybų seriją.
Kauno „Žalgiris“ B – Telšių „Džiugas“ 2-1