„Džiugas“ namų rungtynėse nepaliko jokių šansų „Šilutei“
0702

Liepos pirmą dieną Telšių miesto stadione vyko Telšių „Džiugo“ ir FK „Šilutės“ akistata. Tai buvo jau keturioliktas Lietuvos Futbolo Federacijos I lygos turas. Rungtynės praktiškai vyko tik į vienus vartus – „Džiugo“ futbolininkai „suvalgė“ „Šilutę“ rezultatu 5-1.

Telšiškių persvara buvo matoma jau nuo pačios rungtynių pradžios. Tai įrodė puiki ataka, kurią 22-ą minutę užtikrintai realizavo rezultatyviausias „Džiugo“ žaidėjas Vaidas Viktoravičius. Antrasis įvartis 39-ą minutę „Šilutės“ vartus pasiekė, kai iš Rolando Leščiaus gavęs ilgą perdavimą per visą aikštę , vartininką vienas pats nuginklavo Edvinas Jasaitis.

Į antrą kėlinį sugrįžę telšiškiai žaidė dar užtikrinčiau. 54-ą minutę pavyzdingai „Šilutės“ gynėjus ir vartininką vienas pats apžaidė bei savo komandai dar vieną įvartį uždirbo Rolandas Leščius. 62-ą minutę lengvu ir taikliu kojos spyriu minią pašėlti užvedė Davydas Arlauskis Tiesa, nepavyko išvengti vienos gynybinės klaidos. 69-ą minutę vienintelį tos dienos „Šilutės“ įvartį įmušo Julius Kasparavičius. 74-ą minutę buvo įmuštas paskutinis tos dienos „Džiugo“ ir jau antras Edvino Jasaičio įvartis. Kamuolys vartus pasiekė Jasaičiui pataisius tolimą, tačiau netikslų savo komandos draugo smūgį. Tai buvo viskas, o „Šilutei“ teko grįžti namo sutriuškintai.
Artimiausios „Džiugo“ rungtynės liepos 6d. prieš Klaipėdos „Koralą“.

Telšių „Džiugas“ – Šilutės „Šilutė“ 5-1