„Džiugas“ išvykoje palaužė kauniečius
FB_IMG_1467660320121

Šeštadienį (07-02) „Džiugas“ labai sėkmingai sužaidė penkiolikto turo rungtynes prieš FK „Kauno“ ekipą. Tam nesutrukdė nei faktas, kad rungtynės buvo žaidžiamos svečiuose ir teko netrumpai važiuoti iki Kauno nei lengva, vasariška kaitra. Telšiškiai sudorojo priešininkus ir nedavė galimybės net dalinai atsitiesti – mačas pasibaigė rezultatu 4-0.
Kurioziška, tačiau pirmasis įvartis į „Kauno“ vartus, dar 6-ąją varžybų minutę nuskriejo nuo tos pačios komandos vartininko Justino Popieros kojos. 10-ą minutę pavojingai prie tų pačių vartų sužaidė E.Serbul, tiksliai perdavęs kamuolį R.Petrikui, tačiau pastarasis šiek tiek per aukštai koja pakėlė kamuolį ir, per plauką, tačiau atakos neišpildė. Po to sekė dar keletas priešininkus sudrebėti privertusių prasiveržimų ir smūgių link vartų, kol galiausiai 39-ąją minutę savo ataką išpildyti ir išvesti savo komandą į priekį pavyko 55-am numeriui Vaidui Viktoravičiui.
Kai tik prasidėjo antrasis kėlinys, V.Viktoravičius nusprendė pakartoti savo žygdarbį ir po perdavimo iš kairiojo krašto dar kartą smeigė kamuolį į vartus, nepalikdamas jokių šansų apsiginti nei priešininkų gynėjams nei vartininkui. 53-ią minutę po pražangos prieš A.Lipskį, standartinės padėties metu rungtynių didvyriui V.Viktoravičiui pavyko pakartoti savo sėkmę trečią kartą ir pro užsimiegojusią varžovų gynybą trečią kartą savo koja pasiųsti kamuolį į priešininkų vartus. Po šio smūgio varžovai jau nebeatsigavo – 69-ą minutę Artūras Šėgžda turėjo progą iš pusės metro atstumo galva pasiųsti kamuolį po skersiniu, tačiau šis nuskrido labiau į dangaus nei į vartų pusę. 87-ą minutę varžovai neišnaudojo dar vienos panašios progos ir tai jau buvo rungtynių pabaiga.
Artimiausias 16 turo rungtynes „Džiugas“ žais jau trečiadienį (07-06) 17h, Trakų miesto stadione prieš „Trakus“. Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per Futbolo.tv!