„Džiugas“ iš tolimos išvykos parsivežė 3 taškus
FB_IMG_1463345002934

Rugpjūčio 25 dieną „Džiugas“ Vilniuje žaidė LFF I lygos rungtynes prieš „Žalgirio“ B jaunimą. Rungtynes aktyviau pradėjo telšiškiai, kurie laikė kamuolį ir spaudė varžovų vartus.  Jau 16 minutė po Tomo Rapalavičiaus perdavimo tiksliu smūgiu pasižymėjo Andrius Lipskis. 37 minutę „Žalgirio“ B gynėjas Arminas Čivilis prieš save išvydo raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą prieš Kirilą Levšiną, tačiau Vitalijaus Polianskio smūgis nuo 11 m. žymos buvo atlaikytas. Kėliniui einant į pabaigą, 11 m. baudinys buvo paskirtas ir į „Džiugo“ vartus – Adomas Mika neleistinai sustabdė įsibegėjusį „Žalgirio“ B futbolininką, tačiau Ronaldas Grižas parodė savo sugebėjimus ir atlaikė varžovų smūgį. Antrajame kėlinyje „Džiugas“ turėjo aibę progų, tačiau realizuoti pavyko tik vieną iš jų jau 77 minutę – po Tomo Birškio smūgio į jaunujų žalgiriečių vartus kamuolys įskriejo nuo jų pačio žaidėjo Hlibo Krushchovo.

Ši pergalė leido „Džiugui“ reabilituotis po nesėkmingos išvykos Gargžduose, kur „Bangai“ buvo nusileista rezultatu 2:0. Šiuo metu su 36 taškais „Džiugas“ užima 5 poziciją. Tiesa, laipteliu aukščiau esantis Klaipėdos „Koralas“ turi 37 taškus, tačiau yra sužaidęs 2 rungtynėmis daugiau, o 3 vietoje besirikiuojanti Alytaus „Dainava“ yra sukaupusi 38 taškus ir yra sužaidusi 1 rungtynėmis daugiau. Vilniaus „Vytis“, kuris bus telšiškių varžovas jau rugsėjo 3 dieną alsuoja į nugarą ir turi 35 taškus, tad pergalė prieš vilniečius leistų ne tik atsiplėšti, bet ir pakilti turnyrinėje lentelėje, tad rugsėjo 3 dieną po ilgos pertraukos ir rungtynių išvykoje „Džiugas“ sugrįžta į namų stadioną ir laukia gausaus jūsų palaikymo!